Dobrá rada

5 typov na zvýšenie sexuálneho apetítu

1239
0
SHARE

Sexuálny apetít (alebo aj libido)

Stáva sa vám čoraz častejšie, že odmietate partnerkine pokusy o sexuálne zblíženie? Alebo ste si jednoducho uvedomili, že kedysi ste mali chuť na sex oveľa častejšie ako je to v súčasnosti? Môže to značiť stratu sexuálneho apetítu a libida.

Ale ako si byť istý? Strata sexuálneho apetítu sa prejavuje nasledovne:

  • Strata radosti z pohlavného styku, je zväčša len mechanický a „z povinnosti“
  • Sex je maximálne dvakrát do mesiaca
  • Neschopnosť dosiahnuť orgazmus
  • Strata sexuálnych myšlienok a fantázií, strata fyzických dotykov s partnerom počas dňa

Ako zvýšiť sexuálny apetít?

Tip 1

Základom spokojného sexuálneho života je samozrejme dobrá fyzická kondícia. Preto je práve obezita častou príčinou, prečo muži strácajú chuť na sex (okrem iného to spôsobuje aj znížené sebavedomie). Zvýšiť sexuálny apetít sa teda dá pravidelným pohybom a zlepšením po vašej telesnej stránke. A okrem iného, fyzická kondícia prospeje aj dĺžke pohlavného styku.

Tip 2

Prírodný prípravok určený na podporu erekcie eJoy, prispievajúci ku prekrveniu pohlavných orgánov, pôsobí ako afrodiziakum a sexuálne nabudzuje. Výhodou je, že funguje do 30 minút po užití. Užiť je treba 2 tabletky pred sexom. Nemá žiadne nežiaduce účinky, môžete ho užívať aj každý deň. Určený pre rôzne vekové kategórie. Ľudia trpiaci srdcovo-cievnymi ochoreniami, či ľudia s problémami s tlakom by sa však mali najprv poradiť so svojim lekárom.

Tip 3

Strava. Zvýšiť sexuálny apetít sa dá aj stravou. Napríklad čili dokáže prekrviť orgány a tým ich nabudiť k činnosti. Aj tej sexuálnej. A napríklad z ananásov sa získava enzým bromelaín, ktorý zvyšuje sexuálnu túžbu.

Tip 4

Štipka alkoholu. V neposlednom rade je veľmi účinné malé množstvo červeného vína. Keď si s partnerkou pripijete a vychutnáte si danú chvíľku v príjemnej atmosfére a príjemnej spoločnosti, zaručene sa vaša sexuálna kontrolka rozbliká. Len pozor, aby ste to s vínom neprehnali. Vaša výkonnosť a sexuálna schopnosť by sa mohla rapídne znížiť.

Tip 5

Zbaviť sa stresu! Libido totiž okrem iného znižuje aj nadmerný stres, úzkosť, či depresia. Preto sa snažte dostatočne relaxovať a naučiť sa odpútať svoje myšlienky od povinností. Treba si predsa užiť aj trochu slasti.