Zdravie a Krása

Slimming cafe každodenná dávka antioxidantov a vitamínov

1433
0
Zdieľaj

Určite ste sa aj Vy stretli s mnohými prípravkami na chudnutie, ktoré bolo nutné do tela dostávať tými najrôznejšími spôsobmi. To, čo mali tieto produkty spoločné, bolo hlavne to, že vo väčšine prípadov pozostávali s veľkého množstva chemických látok kultivovaných niekde v laboratóriu a to, že ak ste na ich základe aj schudli, tak to bolo len krátkodobé.

Ak chcete niečo, čo naozaj funguje, prvoradé je spoľahnúť sa na prírodu, ktorá veľmi dobre vie, čo robí a ako to má robiť. V ponuke spoločnosti Altevita sa objavila nová Slimming cafe, ktorá na rozdiel od iných prípravkov na chudnutie ponúka chudnutie len ako sprievodný jav, ktorý však na počudovanie funguje.

Hlavnou zložkou tohto prípravku je klasická instantná káva pochádzajúca od gréckeho výrobcu FRAPPE. Následne tu nachádzame prídavky, ktorých pôvod je stopercentne prírodný. Ide konkrétne o INULÍN vo forme rozpustnej vlákniny z čakanky, Garcinia Kambodžská, Zelený čaj Matcha a Bromelain 1200 GDU, ktorý v plnej miere pochádza z ananásu.

Jednotlivé zložky tejto kávy majú sami o sebe preukázané účinky, ktoré sú o nich známe už celé storočia. V kombinácií s instantnou kávou však získavame nápoj, ktorý je doslova vhodný na každodenné použitie.

Slimming cafe nám prináša každodennú dávku antioxidantov, vitamínov a podporných látok, ktoré majú blahodarný vplyv na našu imunitu, kardiovaskulárny systém, črevnú mikroflóru, príjem živín z jedla a celkové energetické toky v rámci celého nášho tela.

Vedľajší účinok, ktorý je tu prítomný ako bonus, je aktívna podpora spaľovania v rámci nášho tela, podpora správneho toku energie v tele a znižovanie chuti do jedla. Toto všetko nám zabezpečí, že vďaka Slimming cafe sa nám podarí reálne schudnúť už po niekoľkých dňoch a týždňoch pravidelného pitia.

Posledný bonus navyše je chuť kávy, ktorá je preslávená doslova po celom svete, doplnená o príchuť karamelu alebo škorice. Možno sme sa stretli s prvým podobným produktom, ktorý má nielen preukázaný účinok na základe čisto prírodných látok, ale aj neodolateľne chutí.