Dobrá rada

Zubné implantáty – čím sa vyznačujú?

874
0
Zdieľaj

Zubné implantáty predstavujú veľmi kvalitnú zubnú náhradu, ktorá je takmer nerozoznateľná od vlastných zubov. Ak sa Vám stal úraz, prípadne iným spôsobom ste prišli o svoj zub, potom sú zubné implantáty to pravé riešenie.

Strata zubu môže spôsobiť stratu sebavedomia, ale vďaka zubným implantátom sa Vám vráti úsmev na pery, ako aj sebavedomie a príjemný pocit istoty, nielen pri jedení.

Zo všetkých riešení náhrad zubov predstavujú implantáty prirodzené, a najvhodnejšie riešenie.

Toto riešenie spočíva v nahradení koreňa zubu o ktorý pacient prišiel a samotná aplikácia implantátu trvá len niekoľko minút.

Medzi špičkové zubné kliniky, ktoré zubné implantáty ponúkajú patrí aj spoločnosť Kafka Dent ktorá Vám vie prakticky okamžite vyhotoviť náhradu ztrateného zubu. Veľkou výhodou tohto riešenia predstavuje fakt, že nie je potrebné pristúpiť k brúseniu susedných zubov.

Aké sú ďalšie výhody zubných implantátov?

Pokiaľ sa dodržuje dentálna hygiena, ako aj jednotlivé odporúčania zubného lekára, je životnosť implantátov veľmi dlhá, ako pri iných klasických riešeniach s maximálnou spoľahlivosťou.

Miera úspešnosti daného zákroku predstavuje v súčasnosti už viac ako 98%.

Vďaka spôsobu ukotvenia zubov na zubných implantátoch, podobne ako prirodzený zub pomocou svojho koreňa v kosti, máte sebavedomý a príjemný pocit, prakticky rovnaký ako pri vlastných zuboch kedy môžete kľudne hrýzť a usmievať sa, bez obáv, že Vám zub alebo implantát vypadne. Vďaka tomuto ukotveniu implantáty taktiež pozitívne pôsobia na kosť, nakoľko pomáhajú zachovať jej objem a zabránia vstrebaniu kosti po strate zubu.

Pokiaľ teda hľadáte kvalitnú náhradu zubov, ktorá je trvalá a bezbolestná, neváhajte kontaktovať zubnú kliniku Kafka Dent, ktorá Vám rada v tejto oblasti poskytne profesionálne riešenie.