Móda a Nakupovanie

Ako kombinovať bomber bundu?

4676
0
Zdieľaj

Jeden z najpopulárnejších hitov poslednej sezóny sa stala bomber bunda. Dá sa jednoducho a štýlovo kombinovať takmer so všetkým a vyzerá skvelo na každej postave. Nemáte doma ani jednu? Určite si utekajte do obchodu tento typ bundy kúpiť, pretože sa predpovedá jej dlhá popularita.

Keď sa povie slovo bomber bunda, mnohým napadne najmä zelená khaki bunda, ktorá sa skvelo hodí najmä k čiernym rifliam a bielemu tričku. Opak je však pravdou a bombery nájdete v mnohých farebných, materiálových aj strihových prevedeniach. Podľa typu vašej postavy si vyberte tú, ktorá vám sadne ako uliata.

  1. Jednoduchosť nadovšetko

Nie nadarmo sa hovorí, že menej je niekedy viac. Omnoho viac. Ak sa pozriete na outfity módnych blogeriek či slávnych hviezd, môžete si všimnúť jednoduchosť, vďaka ktorej vyzerajú vždy dobre. Práve v posledných mesiacoch ste si mohli všimnúť aj trend bomber bundičiek, ktoré sa dajú kombinovať s takmer všetkým. Najlepšia kombinácia, ktorú obľubujú mnohí je už spomínaná zelená khaki bunda s čiernymi rifľami s vysokým pásom, jednoduchým tričkom či košeľou a s členkovými teniskami. V zimnom období je však dobré ak tenisky vymeníte za nejaké čižmy a pod bundu si dáte niekoľko vrstiev.

Mnohé bombery sú zateplené a môžete ich nosiť ako vrchnú časť odevu, no niektoré bundičky sú len „prehoz“, ktorý dáte na už vytvorený outfit a moc tepla vám nedodajú. Práve v chladných mesiacoch by ste mali zvážiť to, čo pod a na bomber bundu dáte.

  1. V kombinácií so sukňou

Ak si myslíte, že bombery sa nedajú skombinovať so sukňou, ste na omyle. Skvelý strih bundy, ktorý vám uberie aj niekoľko centimetrov sa výborne hodí práve k áčkovým sukniam, ktoré majú vyšší pás. Práve sukňa, ktorá sa od pásu rozširuje dodá dievčenský, mladistvý, no najmä rebelský duch do jednoduchého outfitu, ktorý môžete oživiť teniskami alebo rôznymi náhrdelníkmi.

  1. Farebné kombinácie

Mnohokrát býva práve bomber bunda najdominantnejším kúskom, ktorý v outfite máte, a práve preto by ste si mali k nej zvoliť niečo jednoduché. Okrem farby bundy majte na sebe už len jednu, maximálne dve iné farby. Ak by ste totižto na seba „hádzali“ jednu farebnú vec za druhou, nemuselo by to dopadnúť práve najšťastnejšie a výsledok by nevyzeral práve najlepšie.

  1. Elegantný outfit

Aj vďaka bomber bunde môžete vytvoriť elegantný outfit. Stačí, ak si v obchode namiesto športového strihu vyberiete elegantnejší, ktorý vám viac opíše postavu, bude sa podobať trochu saku a farbou sa bude skvelo hodiť práve k tomu, čo máte na sebe. Nebojte sa tejto kombinácie, môžete s ňou len vyhrať.

Bomber bundy sú vďaka svojej všestrannosti a skvelému strihu obľúbené nielen u žien, ale aj u mužov. Vyberte si aj vy tú svoju a uvidíte, že neoľutujete.