Dobrá rada

Kúpiť si ready made s.r.o. sa vyplatí

209
0
Zdieľaj
Kúpiť si ready made s.r.o. sa vyplatí
Kúpiť si ready made s.r.o. sa vyplatí

Začínajúci podnikatelia by radi čo najrýchlejšie realizovali svoje sny, a preto priam trpia pri vybavovaní všetkých formalít pred založením s.r.o.. Niektoré procesné úkony sa nedajú urýchliť, čakanie sa niekedy zdá priam nekonečné. Ak sa vám čakať nechce, potrebujete začať podnikať o pár dní a chcete mať istotu, že sa vyhnete behaniu po úradoch, kúpte si už založenú s.r.o.. Táto služba sa nazýva ready made s.r.o. a stáva sa veľmi obľúbeným spôsobom, ako sa vyhnúť zdĺhavému vybavovaniu dokumentov.

Keď chcete začať podnikať ihneď alebo potrebujete rýchlo rozšíriť svoje podnikanie

Služba ready made s.r.o. je určená pre všetkých začínajúcich i aktívnych podnikateľov. Ide o pomerne rozšírený spôsob, ako rýchlo a lacno začať podnikať alebo rozšíriť svoje podnikanie. Podnikatelia, ktorí už podstúpili celý proces zakladania firmy vedia, že niekedy je kompletné založenie spoločnosti hra o nervy a o čas. Založenie s.r.o. sa môže navyše predĺžiť v prípade malých chýb alebo absentujúcich dokumentov. Kúpiť si už založenú firmu znamená kúpiť si istotu, meno a ušetriť si nervy pri získaní nekonečného množstva dokumentov a podpisov.

Všetky výhody ready made s.r.o. alebo prečo sa oplatí kúpiť už existujúcu firmu

  • Založenie s.r.o. je komplikovaná a zdĺhavá záležitosť. Už založená firma má najväčší benefit v časovej úspore.
  • Predávané ready made s.r.o. sú firmy zapísané v obchodnom registri už niekoľko mesiacov či dokonca rokov. Tento fakt vám uľahčí vybavenie iných, s fungovaním firmy súvisiacich formalít, pri ktorých sa overuje dĺžka aktivít spoločnosti.
  • S kúpou ready made s.r.o získate status a imidž spoločnosti, ktoré by ste pri klasickom založení získavali mesiace.
  • Ready made s.r.o. sú v perfektnej ekonomickej i právnej kondícii.
  • Vaše podnikanie sa začne podpisom dokumentov a menovaním konateľa. Zápis prevzatia firmy do obchodného registra trvá síce 7 pracovných dní, ale podľa zákona ste oprávnení podnikať ihneď po podpise prevzatia firmy (deklaratórny účinok).
  • Kúpením ready made s.r.o. získate – kompletnú dokumentáciu o založení a riadení s.r.o., osvedčenie o registrácii pre daň z príjmov právnických osôb, zápis do obchodného registra a osvedčenie o vykonávaní činností (IČO).