PR

Masážny gél, ktorý spríjemní vaše intímne chvíľky

2863
0
Zdieľaj

Masáž sa v kombinácií s vonnými olejmi stáva neprekonateľnou slasťou pre telo i dušu. Dodá vám energiu, zbaví negatívnych myšlienok, uvoľní organizmus i stuhnuté svaly a koniec koncov by sa dalo povedať, že ide o skvelú predohru, no nie? Na trhu nájdeme tie najrôznejšie masážne gély, ktoré sa od seba odlišujú vôňou, ale i účelom použitia.

Spríjemnite si večer príjemnou masážou celého tela!

Masážne gély rozdeľujeme na tie, ktoré sa používajú výhradne na masáž tela a také, ktoré sa dajú použiť na masáž tela i lubrikáciu. Čo sa týka prvého typu, ide o gél, ale i rôzne telové oleje, ktoré umožňujú dobrý sklz po pokožke, zvyšujú jej hydratáciu a dokážu telo nabiť sviežou energiou. Sú vhodné predovšetkým pri nervovom vyčerpaní, podráždení či depresií, ale i podráždenej pokožke, keďže sú zväčša vyrobené zo špeciálnych olejov z levandule a aloe vera, ktoré majú mimoriadne priaznivé účinky. Gély, ktoré sa dajú použiť na masáž i lubrikáciu sú ľahko rozpustné vo vode, nádherne voňajú a možno ich použiť na masírovanie celého tela i intímnych partií. Ak vás láka erotická uvoľňujúca masáž od partnera, určite siahnite po lubrikačnom a masážnom gély (2 v 1) od značky Durex, ktorý je zárukou upokojenia pokožky a hlbokého pôžitku pri masírovaní!

Lubrikanty – záruka vzrušujúceho zážitku

Samotné lubrikanty slúžia na okorenenie sexuálneho života, spríjemnenie styku a navodenie vzrušujúcej atmosféry. Môžete ich používať v kombinácií s rôznymi erotickými hračkami, čiže fantázií sa ani v tomto prípade medze nekladú: Dajte však pozor, aby ste olejové produkty nepoužívali v kombinácií s prezervatívmi, keďže tie by sa mohli veľmi rýchlo poškodiť v dôsledku pôsobenia olejových zložiek. Pred kúpou sa teda informujte o zložení jednotlivých výrobkov, aby ste neostali náhodou v šoku!

 

Zdieľaj
Predchádzajúci článokTrampolína nie je len pre deti!
Nasledujúci článokGrécko volá