Zdravie a Krása

Niťový lifting – pomocou nití Bio­-Meyisun

3716
0
Zdieľaj

Lifting je čoraz viac využívaná metóda pri skrášľovaní a omladzovaní. Je to predovšetkým z dôvodu mini­málneho zásahu s použitím lokálnej aneztézie.  Tým sa vyhnete riziku vzniku jaziev. Má okamžitý efekt bez rekonvalescencie, čo je nezanedbateľná výhoda.

Ide pomerne o novú a inovatívnu metódu korekcie, ktorá využíva vstrebateľné mezonite. Táto metóda prišla z juhovýchodnej Ázie.

Revolučná metóda Niťový lifting je založená na princípe zavádzanie vlákien pomocou tenkých akupunk­túrnych ihiel. Vlákna sú zavádzané spôsobom takým, aby okrem liftingového účinku pôsobili aj na tvárové svaly a výrazne zvyšovali alebo znižovali ich tonus.  Pri mezoliftingu sa používajú špeciálne mezonite Bio­-Meyisun z polydioxanonu (PDO).

Všetko je bezpečné bez akýchkoľvek problémov, pretože tento materiál je biokompatibilný s tkanivom ľudského organizmu. Vôbec nevyvoláva nežiaduce reakcie na cudzorodý materiál a zároveň niť sa úplne vstrebe do 180 dní. V rôznych iných odvetviach sa používajú už dlhšie obdobie: plastická chirurgia, kardio­lógia, oftalmológia.

Na mieste pôvodne zavedených nití sa utvorí jemne spojivové tkanivo z novotvoreného kolagénu, ktoré následne poskytne dlhodobý liftingový účinok.

Lifting pomocou biodermálnych nití Bio-Meyisun je vhodný najmä:

tvár , krk, dekolt, obočie, poklesnuté kútiky úst, pery, uvoľnená pokožka na brade, marionetové vrásky, nasolabiálne vrásky, ochabnutá pokožka na bruchu, zadku, rukách, stehnách, asymetria po plastických operáciách

Výhody  Niťového liftingu:

  1. Na rozdiel od iných metód korekcie – mezolifting je krátkodobá procedúra, Netrvá dlhšie ako 1 hodinu.
  2. Mezolifting aj s úspechom koriguje tvar kolien a poprsia po plastickej operácii. Pôsobí proti niektorým typom alopécií .
  3. Mezolifting nezanecháva pocit diskomfortu. Nevyžaduje zvláštne rekonvalescenčné opatrenia.
  4. Ihneď po vykonaní procedúry môžete vykonávať svoje zvyčajné aktivíty.
  5. Účinok mezonití viditeľný okamžite.
  6. Metóda mezolifting má kumulatívny efekt: ktorý sa niekoľko mesiacov zlepšuje.
  7. Výsledný efekt pretrváva po dobu 1-2 rokov.

Kozmetické salóny zavádzajú s obľubou túto metódu pre jej výhodnosť z mnohých aspektov.