Móda a Nakupovanie

Vymeňte vašu kabelku za štýlový ruksak

1625
0
Zdieľaj

Máte pocit, že vás outfit vyzerá monotónne? Vyskúšali ste už k nemu niekoľko kabeliek z vášho šatníka a stále to nie je ono? Najvyšší čas vymeniť vašu kabelku za štýlový ruksak. Ruksaky vedia zmeniť outfit úplne od základov, Vďaka nemu môžu vaše džinsy a tričko dostať úplne novú dimenziu. Aké sú pravidlá?

Ruksak môže byť v akejkoľvek farbe

Poznáte tie pravidlá, ako sa majú ladiť topánky s kabelkou v jednej farbe. Pri nosení ruksaku na to vôbec nemusíte dbať. Pri výbere máte úplne voľnú ruku a môžete si vybrať ruksak v akejkoľvek farbe. Už žiadne rozmýšľanie nad farebnými kombináciami. Prevládajú vo vašom šatníku farebné veci? Pokojne si vyberte farebný ruksak. Máte v šatníku viac čiernej a hnedej? Farebný ruksak skvele oživí váš šatník!

Ruksak sa nemusí štýlovo hodiť

Ruksak nemusí byť len pre športové typy a kreatívne povolania. Vo voľnom čase si ho môžu dovoliť aj ľudia, ktorí v bežné dni nosia skôr elegantnú módu. Vymeňte vo voľnom čase svoju obľúbenú kabelku za veselý farebný ruksak, ktorý dodá vášmu outfitu farby. Vaši známi budú príjemné prekvapení, že vás vidia v niečom inom, ako v blúzke a sukni.

Ak je farebný ruksak na vás príliš, v ponuke obchodov nájdete aj ruksaky v koženom prevedení. Keď chcete ostať štýlovo viac pri zemi, dokážete nájsť a ruksaky, ktoré pôsobia trochu elegantne a dajú sa skombinovať s vaším elegantným šatníkom.

Noste ruksak vždy a všade

Dajte svojej kabelke pár dní voľna a v tomto čase noste ruksak všade. Do práce, na kávu s priateľkami, nákupy, návštevu svokry. Okrem toho, že na chvíľu zmeníte svoj zaužívaný štýl, ruksak je v niekoľkých veciach veľmi praktický. V medium veľkosti sa doňho zmestí viac vecí ako do klasickej kabelky. Určite to oceníte, keď ste ten typ, ktorému vždy vypadávajú veci z kabelky, pretože v nej nosíte milión vecí. Ruksaky ocenia aj ženy, ktoré sú matkami a musia mať vždy pri sebe nejaké jedlo do zásoby.