Cestovanie a Destinácie

Obľubujete športovú jazdu? Vyskúšajte trojkolku Can-Am Spyder

76
0
Zdieľaj
Obľubujete športovú jazdu? Vyskúšajte trojkolku Can-Am Spyder
Obľubujete športovú jazdu? Vyskúšajte trojkolku Can-Am Spyder

Ako motorkár pohŕdate motoristami, ktorí si kúpili trojkolku? Skúste si raz na trojkolke zajazdiť a prestanete mať o tomto vozidle mylné predstavy. Trojkolky už nie sú tými ťažkopádnymi strojmi z minulosti. Dve kolesá vzadu sa zmenili na dve strely vpredu a ničím nezaostávajú za kolesami motorkami. Spomedzi všetkých trojkoliek vyčnieva Can-Am Spyder, ktorý vám dopraje skvelý pocit zo športovej jazdy.

Keď sa chcete venovať len jazde a milujete rýchlosť

Trojkolky Can-Am Spyder sú určené pre každého motoristu, ktorý si chce vychutnávať jazdu vo vysokej rýchlosti. Komplexne prepracovaný stabilizačný systém tejto trojkolky je istotou, že sa stroj neprevráti ani pri tej najviac šialenej jazde alebo pri vyššej rýchlosti v zákrute. Na Can-Am Spyder RT si takúto jazdu môžu užiť dokonca dvaja pasažieri, takže sa na cesty vyberte so svojou drahou polovičkou. Samozrejme, že toľko pohodlia ako poskytujú štvorkolky nebudete mať. Ale žiadna štvorkolka nedokáže vo vás vyvolať ten jedinečný pocit, že ste splynuli s vozovkou. Trojkolky majú ťažisko položené pekelne nízko k vozovke, takže niekedy naozaj pocítite, že vy ste ten, kto má motor v tele. Dokonalé pohodlie pre jedného jazdca poskytuje Can-Am Spyder F3. Poďme sa spoločne pozrieť na zúbok tomuto malému veľkému obrovi na cestách.

Can-Am Spyder F3 je dominantný na každej ceste

Priam muskulatívny vzhľad trojkolky Can-Am Spyder F3 nie je určený pre introvertov. Na tomto vozidle vyniknete všade, kde prídete a dominantní budete na každej ceste. Akýsi pocit adrenalínu budete mať už pri prvom pohľade na Can-Am Spyder F3. Predná časť trojkolky je masívna a s trochou predstavivosti naozaj pripomína škeriaceho sa pavúka. Ak vás nudí čierna farba, je možné si vybrať aj z iných odtieňov tohto modelu trojkolky. Čo vás iste poteší je nadštandardne pohodlný posed, ktorý bol ergonomicky vytvorený pre komfort jazdca.

Výkonný motor a neuveriteľný dojazd

Športovú jazdu vám zabezpečí radový trojvalec Rotax. Skvele reagujte pri zaradení každého prevodového stupňa. Svieža jazda je presne to, čo v lete potrebujete. Dokonca sa nemusíte často zastavovať, pretože na jedno natankovanie dokážete prejsť okolo 400 km. Zvýšený dojazd bol dosiahnutý aj vďaka 6-stupňovej prevodovke, ktorá šetrí motor a tiež spotrebu.