Dobrá rada

Aké hračky kúpiť deťom, aby sa zabavili počas celých prázdnin?

134
0
Zdieľaj
Aké hračky kúpiť deťom, aby sa zabavili počas celých prázdnin?

Či už sú naše deti malé, väčšie alebo staršie, väčšina rodičov sa doslova bojí prázdnin a toho, ako svoje deti doma zabaviť. Ak máte to šťastie, že ste ich umiestnili do tábora aspoň na dva týždne, vaša situácia je o niečo jednoduchšia. Na zvyšný čas však musíte zabaviť aj tých najmenších. Možno pomôžu staré mamy, tety, kamarátky… Skrátka, je skvelé mať hračky, ktoré ich zabavia na čas, keď budú s vami aj bez vás. Tu je niekoľko tipov, ktoré vašim synom a dcéram určite urobia radosť.

Dievčatá (a bratia) radi varia

Ak máte troj-, štvor- alebo päťročné dieťa, kúpte mu kuchynku s riadom. Môžu ho mať v izbe v byte alebo vonku v záhradnom domčeku. Nezáleží na tom, či si vyberiete plastovú alebo drevenú verziu, dôležité je, aby deti mali čo umývať, miešať, variť, krájať… Kúpte toľko doplnkov, koľko v kuchyni potrebujete. TOP budú spotrebiče. Tie samotné dokážu deti zabaviť na dlhý čas, ako napríklad mikrovlnná rúra, kávovar, rýchlovarná kanvica, tyčový mixér…

Kuchyňa bude skvelou zábavou aj pre dvojicu – malú sestru a brata. Chlapcom pravdepodobne nemôžete kúpiť detskú kuchynku, ale ak ju má mladšia sestra, buďte si istí, že budú variť spolu.

Trampolína a bazén

Dovolenku plnú športu môže deťom poskytnúť veľmi obľúbená dvojica trampolín a bazénov. Nemusíte míňať veľké peniaze, ale trvajte na tom, aby trampolína mala bezpečnostnú sieť, bezpečný kryt pružín a dostatočne pevné schodíky.

Nadzemný bazén je dnes dostupný aj vo väčších verziách, preto si starostlivo vyberte, či chcete model s kovovou konštrukciou alebo nafukovacím okrajom.

Populárne autá, odrážadlá, traktory

Hračky pre chlapcov sa vyberajú ľahko. Ak si kúpite čokoľvek, čo má kolieska, budete mať v drvivej väčšine prípadov úspech. Máte doma záhradu a piesok? Stavte na klasické nákladné vozidlo, ktoré dokáže preložiť a vysypať náklad. Deti si užijú skvelú zábavu pri jazde na šliapacom traktore na dvore. Počas celého leta sa deti môžu preháňať aj na skákacej plošine.

Pozrite sa na www.hawaj.sk a inšpirujte sa. V ponuke je množstvo interiérových a exteriérových hračiek pre deti všetkých vekových kategórií za skvelé ceny. Určite si vyberte.