Zaujímavosti

Okuliare nemusia byť nudné: Spravte z nich módny doplnok

398
0
Zdieľaj
Okuliare nemusia byť nudné: Spravte z nich módny doplnok
Okuliare nemusia byť nudné: Spravte z nich módny doplnok

Dioptrické, slnečné, športové, na počítač… Okuliare od výmyslu sveta pozná a nosí takmer každý z nás. Niekto pre imidž, iný zasa preto, že musí. Už dávno neplatí, že mať dioptrické okuliare nie je cool, práve naopak.

Na trhu sa nachádza množstvo rôznych značiek a štýlov. Každý si môže vybrať okuliare, ktoré nielen chránia oči, ale dodajú šmrnc celkovému vzhľadu. Určite si spomínate na obdobie, keď všetci svoje dioptrické okuliare vymieňali za kontaktné šošovky. Dnes sú trendom opäť skôr okuliare, ktorých správny výber môže podčiarknuť váš vzhľad.

Ak potrebujete nové okuliare, či už slnečné, dioptrické alebo iné, väčšinou vám ako prvá možnosť napadne ísť do kamennej predajne optiky. Veľmi pohodlným a rýchlym spôsobom je ale kúpa okuliarov cez e-shop. Výhodou je nielen rýchle a bezproblémové dodanie, ale tiež oveľa väčší výber, ako nájdete v kamenných predajniach.

Pýtate sa, ako zistíte, či vám dané okuliare sedia a ako v nich budete vyzerať? Moderné eshopy s okuliarmi disponujú technologickými vychytávkami ako je online vyskúšanie si okuliarov cez tzv. magic mirror. Jednoducho nasnímate svoju tvár cez web kameru / predný fotoaparát a voilà. Takýmto spôsobom si môžete v priebehu pár minút vyskúšať množstvo rámov, štýlov a farieb.

Prečo nakupovať slnečné okuliare online?

V prvom rade môžete ušetriť kopec peňazí. Len si skúste porovnať, koľko stoja tie isté okuliare v kamennej predajni oproti sume, ktorú by ste za ne zaplatili cez e-shop. V kamennej optike sú totiž v cene okuliarov započítané aj iné položky ako náklady za prenájom, energie, práca zamestnanca a podobne.

Online nakupovanie okuliarov je veľmi jednoduché, pohodlné, rýchle a bezstarostné. Ak máte predpis od lekára na dioptrické okuliare, online kúpa je taktiež bezproblémová. Ako sme vyššie spomenuli, veľkou výhodou je aj možnosť vyskúšať si okuliare cez kameru / fotoaparát. Môžete si spraviť aj fotku, poslať ju kamošom a poprosiť ich o názor.

A napokon spomenieme ďalšiu veľkú výhodu online nakupovania okuliarov. Tou je vrátenie tovaru do 30 dní od zakúpenia, pričom nemusíte udávať žiadny dôvod. Ak sa vám teda okuliare nebudú páčiť alebo si to medzičasom rozmyslíte, máte nárok na vrátenie.

Ako si vybrať správny e-shop s okuliarmi?

Pokiaľ hľadáte slnečné, dioptrické, športové okuliare či okuliare na počítač, skvelou voľbou je internetový obchod Eyerim.sk. Nájdete tu viac ako 25 000 modelov okuliarov od vyše 80 značiek za neodolateľné ceny. Nezabudnite využiť zľavové kupóny, s ktorými sa nakupovať fakt oplatí.