Zdravie a Krása

Omorovica Omoressence – tvoje nové všetko

1660
0
Zdieľaj

Omorovicza, ako prváznačka vznikla v Maďarsku po tom, ako pár Stephan a Margaret navštívili termálne kúpele. Boli fascinovaný premenou pokožky pomocou Hydro Skin Care Transference. Meno Omorovicza si prírodná kozmetika nesie po rodine predkov Stephena, ktorá postavila liečivé  kúpele Racz v hlavnom meste Maďarska ,v Budapešti.

Táto kozmetika sa dá popísať v troch slovných spojeniach ako tlmiaci kolagén, pružná textúra a šialene vyžarujúci tón pleti. Ďalšie esencie, aplikované po kozmetike, by sa mohli nazývať posilňovačmi pre liečivé sérum. Najznámejší produkt tejto značky a to sérum Omoressence je raketa na oblohe. Je napájaný z vitamínom dodávanej vody z termálnych kúpelov a modernizovaný aminokyselinami a zvlhčujúcimi látkami, ktoré priťahujú vlhkosť. Nielenže chráni pokožku, ale aktívne ju regeneruje. Minerálny kremík obnovuje kolagén pre pružnosť, čisté póry a menej vrások. Patentovaný systém Hydro Mineral Transference spoločnosti Omorovicza navrhnutý tým istým laboratóriom, ktorý získal Nobelovu cenu za antioxidanty, mu pomáha dostať sa hlboko do buniek.

Jasný, hodvábny náraz je okamžitý. Toto sérum si zamilujete vo svojom každodennom rituále a udržíte veci nepretržite nádherné medzi letom, zimou či aj počas cestovania.  Na Slovensku je hlavným distribútorom Concept Clinic, ktorý sa zaoberá aj značkami RMS beauty či The Organic Pharmacy.