Móda a Nakupovanie

Pánske nohavice: Týchto 5 farieb je práve v móde

4485
0
Zdieľaj

Farby ovplyvňujú to, ako vnímame veci, a rovnako často vyjadrujú, aké sú naše emócie či myšlienky. Preto sú jedným z najintegrálnejších vplyvov v našich životoch. V nasledujúcom článku sa budeme venovať pánskym nohaviciam a trendy farbám, ktoré by nemali chýbať v žiadnom pánskom šatníku.

Farby, ktoré sa rozhodnete nosiť, vyjadrujú vašu osobnosť, náladu či to, ako ste vnímaní. Ak sa neviete rozhodnúť, po ktorých nohaviciach siahnuť a oživiť tak váš šatník, nechajte sa inšpirovať 5 farbami, ktoré sú aktuálne v móde. Vďaka nim bude vyzerať každý váš outfit ako z posledného čísla módneho časopisu.

Čierna farba

Čiernou farbou nikdy nič nepokazíte. V spojitosti s oblečením to platí určite! Je jednou z tých farieb, ktorá nikdy nevyjde z módy. Nohavice čiernej farby môžu byť vynikajúcou voľbou pre každodenné nosenie až po dôležité obchodné stretnutia. To je dôvod, prečo sa považujú za najlepší základ na vytvorenie jedinečného a exkluzívneho vzhľadu.

Krémová farba

Štýl, sebavedomie a charizma. Keď hľadáte farbu, ktorá je kompletným balíkom týchto aspektov, potom sú krémové nohavice niečo, po čom by ste mali určite siahnuť. Hodia sa na príjemnú večeru s priateľmi či rodinou, ale nič nimi nepokazíte ani na pracovnom stretnutí alebo pohovore do novej práce.

Modrá farba

Patríte aj vy k mužom, ktorí si nevedia predstaviť víkend bez svojich obľúbených džínsov? Ak ich v šatníku náhodou nemáte, tak to čím skôr napravte. Na džínsoch sú najlepšie možnosti, ktoré ponúkajú, pretože sú k dispozícii v niekoľkých odtieňoch modrej farby, v rôznych vzoroch či štýloch. Stačí si vybrať, doplniť o pohodlné tenisky a tričko jednej farby a príjemný outfit je na svete.

Sivá farba

Sivá farba je farbou, ktorá sa hodí takmer všetkým mužom. Nech už je vaša postava akákoľvek, sivé nohavice vám pomôžu vyzerať čo najlepšie, či už preferujete formálne alebo skôr ležérnejšie outfity. Sivá patrí k neutrálnejším farbám, preto sa nájde len málokto, komu by sa nohavice v tejto farbe nepáčili. 

Biela farba

A nakoniec, poslednými, ale rovnako trendovými nohavicami sú biele nohavice. Pred bielymi nohavicami môže mať väčšina mužov rešpekt, ale keď sa dobre skombinujú s inými kúskami, budete vyzerať štýlovo a neprehliadnuteľne. Biela je nenahraditeľnou farbou, ktorú môžete nosiť pri každej príležitosti. Či už sa chystáte stráviť príjemný večer, alebo máte pred sebou dôležitú firemnú udalosť, experimentovanie s touto farbou je skvelý nápad.

Nebojte sa siahnuť aj po nohaviciach v iných farbách, predsa len je najdôležitejšie, aby ste sa v nich cítili komfortne, nech je ich farba akákoľvek. Veľký výber kvalitných a vkusných nohavíc nájdete na Bolf.sk. Okrem nohavíc, si na webe môžete vybrať aj tričká, košele, svetre či rôzne mikiny. Neváhajte a oživte váš šatník štýlovými a modernými kúskami, vďaka ktorým bude každý váš outfit stáť za to. Pri nákupe nezabúdajte na to, že zhoda farieb je dôležitou súčasťou pánskeho štýlu. Informuje o tom, čo chcete vaším štýlom svetu povedať, ako aj o tom, ako chcete, aby vás ostatní videli.