Životný štýl

Pánske prešívané tielko. Pozrite si naše návrhy

580
0
Zdieľaj

Pánske tielka už dávno nie sú len kúskom oblečenia, ktorý nosili naši otcovia či starí otcovia na zahriatie pod košele. Tielka sa stali plnohodnotnou súčasťou pánskeho šatníka a môžete ich nosiť na viacero spôsobov. V jednofarebných variantoch si prešívané tielko oblečte ako spomínané klasické tielko pod sveter alebo košeľu. Vo farebnom prevedení alebo v prevedení s potlačou sú tielka nenahraditeľným oblečením počas horúcich letných dní. Prešívané tielka sú veľmi pevné, a preto ich môžete nosiť i ako športové oblečenie na tréningy do prírody či fitness centra.

Pánske tielko ako nátelník pod vrchné oblečenie

Páni, priznajte sa, že aj vám je občas zima. Nie je nič horšie, ako sa triasť od zimy, ale musieť zachovať status silného muža, ktorého nikdy nič nebolí, nič ho netrápi a nikdy mu nie je zima. Hrať sa na muža pevného ako skala vám pomôžu jednofarebné tielka, ktoré skryjete pod sveter, košeľu či mikinu. Na jednej strane nebude tielko nikto vidieť a na druhej strane vás ochráni pred zimou. Kvalitné prešívané pánske tielko je ako stvorené na to, aby sa stalo vašou druhou kožou. Tielko má už roky status spodnej časti oblečenia slúžiacej na zahriatie. Preto by nemalo tielko chýbať ani vo vašom šatníku. Potrebné je však myslieť na to, aby bolo tielko ušite z hrejivých prírodných materiálov, nebolo príliš dlhé a jeho prešívanie bolo jemné. Takéto tielko izoluje teplotu a zahreje vás v najväčších mrazoch. Klasické basic biele tielko noste pod košeľu do práce. Tielko nemusíte za každých okolností schovávať. Ak si kúpite farebný variant, môžete si tielko obliecť pod športovú košeľu alebo mikinu. Nechajte si vrchné oblečenie rozopnuté a kúsok trčiaceho tielka váš outfit oživí. Podčiarknuť váš individuálny štýl a charakter vám pomôžu tielka značky Bolf https://bolf.sk/slo_m_Panska-moda_Panske-vesty-3405.html.

Pánske tielko ako trendové tričko bez rukávov

Pravidlo nosiť za každú cenu aj v pekelne horúcom počasí tričká s rukávom už dávno neplatí. Módne časopisy sú plné mužov, ktorí s ľahkosťou a štýlom nosia v teplom počasí farebné, trendové tielka. Tielka plne nahradia funkciu trička, ale zároveň vám dodajú pocit slobody. Na leto si vyberte vzdušné materiály, v ktorých sa nebudete potiť. Je len na vás či si kúpite tielko v klasickej sivej, bielej, čiernej či modrej farbe alebo dáte prednosť žiarivým tónom. Odvážni muži iste siahnu po žltej, zelenej, červenej, bordovej alebo fialovej farbe. Pozornosť venujte nielen materiálu a farbe, ale aj strihu. Ramienka tielka by nemali byť užšie ako 7 centimetrov. Ak nemáte vypracované svaly, kúpte si tielko, ktoré vám bude voľnejšie. Ideálne je, keď je látka minimálne 4 centimetre od tela. Dĺžka tielka musí siahať pod opasok.

Nezabudnite ani na správny tvar výstrihu. Plytší výstrih do tvaru písmena U skryje všetko, čo je treba. Viac vykrojené výstrihy sú určené pre odvážnejších pánov s dokonalou postavou. Skvelým variantom sú tielka, ktoré majú jemne predĺžené rukávy. Ide vlastne o model, ktorý stojí niekde medzi tričkom a tielkom. Vyzerá elegantnejšie ako tielko, ale zároveň je viac vzdušné ako tričko. Tento typ tielka má zároveň menší výstrih a s pokojom si ho môžete obliecť aj na večierok. Všetky modely tielok nájdete jediným kliknutím na stránkach e-shopu Bolf https://bolf.sk/slo_m_Panska-moda_Panske-vesty-3405.html. Tielka môžete nosiť spolu so šortkami alebo džínsami. Nebojte sa ani výraznejších vzorov, ale len v prípade, že zvyšok oblečenia bude v tlmených farbách.

Pánske tielko ako športové oblečenie

Prešívané tielka sa skvele hodia na chvíle športovania. Budete sa v nich cítiť pohodlne pri behu v prírode, na korčuliach alebo na prechádzke. Sú taktiež  dobrou voľbou ako športové oblečenie do posilňovne. Jedine do posilňovne môžete zvoliť tesnejší strih tielka. Na iné príležitosti voľte vždy voľnejšie strihy. Tesné tričko vo fitness centre nielenže priláka pohľady na vaše vypracované svaly, ale vám taktiež dovolí venovať sa vášmu tréningu plnohodnotne s pocitom komfortu. Ak chcete podčiarknuť vašu individualitu, môžete si kúpiť tielko s rôznymi kreatívnymi nápismi. Na cvičenie sú vhodné tielka s úzkymi ramienkami i v predĺženom strihu. Pri športových variantoch, viac ako pri ostatných, dbajte na správny výber veľkosti a priedušného materiálu.