Životný štýl

Ponožky FOXY SOXY, s ktorými sa nudiť nebudete

820
0
Zdieľaj

Aké ponožky by ste mali nosiť počas chladného zimného obdobia, aby ste nohy udržali v teple? Sú preferované ponožky vyrobené z bavlnených vlákien a so zodpovedajúcim množstvom elastického vlákna? Pri cvičení by mal byť materiál predovšetkým mäkký a odolný proti opotrebeniu.

Tí, ktorí sa rozhodli pre výlet na dlhšiu trasu, by mali uprednostniť bavlnené ponožky, ktoré sú rovnako ako aj priedušné, tak aj absorbovateľné. Už dávno neplatí, že ponožky by mali byť len jednofarebné či pásikavé! Stále viac a viac ľudí preferuje pestré, nápadité a veselé ponožky jedinečných vzorov, vďaka ktorým môže byť aj ten najjednoduchší outfit ten najzaujímavejší. Ako si však vybrať tie pravé ponožky?

Ako si vybrať vhodné ponožky? Všímajte si materiál a farebné prevedenie!

Pri výbere ponožiek je potrebné dbať na to, aby sa rozlišovalo, že umelé vlákna vytvárajú pocit klzkosti a bavlna je pomerne drsná. Do bavlnených ponožiek sa pridáva správne množstvo elastan pre zvýšenie pružnosti ponožiek, vďaka čomu sa budete cítiť komfortne počas celého dňa. Pri výbere je teda dôležité dbať na správny výber materiálu, vhodnej veľkosti, ale tiež farebných variácií a vzorov, vďaka ktorým podčiarknete vašu osobnosť.

Fantázií sa medze nekladú, a práve preto sú originálne ponožky FOXY SOXY skvelou voľbou pre všetkých tých, ktorých nebaví nosiť fádne oblečenie, ktoré nájdu na každom rohu. Práve naopak! Ponožky od slovenského výrobcu zaujmú od prvého momentu, a to nejedného milovníka bláznivých vzorov, animovaných postavičiek, geometrických tvarov či pestrých farieb, ktoré vám vyčaria úsmev na tvári.

Ak patríte medzi ľudí, ktorí uprednostňujú jednoduchosť a minimalizmus, vybrať si môžete z menej nápadných vzorov, ktoré nebudú príliš „biť“ do oka, no zároveň nebudú nudné.