Dobrá rada

Čo chlapov priťahuje na ženách? Prečítajte si 5 vlastností, ktoré musíme mať!

2816
0
Zdieľaj

Atraktivita je základ a vy si ju pomocou múdrych rád dokážete vypestovať. Muži nepotrebujú príliš šminiek či vysoké podpätky za každých okolností. Naše správanie sa odráža na sympatiách a aby sme v ňom stále udržiavali oheň lásky, držte sa základných pravidiel. Poďme sa pozrieť, čo má správna ženská mať!

  1. ,,Nesamostatnosť“

Možno to znie zastaralo, ibaže chlapi na ženách milujú, ak si s niečím nedokážu dať rady. Na jednej strane od nás požadujú, aby sme boli samostatné v domácnosti a doslova od nás žiadajú, aby sme boli šéfkuchárky a ich žalúdky boli nadmieru uspokojené, ibaže ak príde reč na namontovanie lustra či poskladanie skrine, začnú o nás pochybovať a my potrebujeme ich bezvýhradnú pomoc. Že to zvládnete samy bez ich pomoci a doslova vám príde smiešne, ak si z vás robia posmešky, že na takú prácu potrebujete riadneho chlapa? My o našich kvalitách nepochybujeme. Lenže nezabúdajte nato, že aj keď možno lepšie zarábate, ako vaša silnejšia polovička, stále mu musíte dávať najavo, že je chlap! Doslova milujú, ak ich s prosíkom v očiach žiadate o navŕtanie diery do steny, hoci sa môžu tváriť otrávene. Oni jednoducho hľadajú v nás tú ženskú bezbrannosť a my im ju musíme z času  na čas dať.

  1. Zasmej sa konečne!

Že vám jeho vtip neprišiel vôbec vtipný? Poznáme. Čo však podľa výpovede mužov u žien často prekáža, je ich takmer žiadny zmysel pre vtip. Muži sa medzi mužmi častujú aj hrubými nadávkami v rámci srandy. Ku nám ženám sú ale zhovievavejší, no ale aj keď sa veľmi snažia, niektoré sme až príliš v tomto smere rezervované. Preto by sme sa mohli naučiť zasmiať sa na jeho ,,úžasných vtipoch“. Že to nedokážete, lebo si napríklad rád robí srandičky na váš účet? Skúste si robiť aj vy na ten jeho! Pokiaľ sa zabáva ďalej, neberie sa tak vážne a jednoducho sa len rád zabáva. Väčšina chlapov sa radi bavia a to isté žiadajú aj od ich partnerky. Zmysel pre humor je pre nich na prvom mieste. Ba dokonca 95% z nich vidí práve túto vlastnosť na žene atraktívnu. V konečnom dôsledku, ak krása pominie, ostáva nám aspoň humor 😊

  1. Pohoda, klídek a tabáček

Presne tieto tri slová vystihujú naše mužské polovičky. Istým spôsobom milujú náš pôvab a vzápätí chcú, aby sme boli silné pri deťoch, v domácnosti, mať zmysel pre humor, no mali by sme však zároveň oplývať ich povahovými črtami. Keď vás postihne chuť vyrozprávať sa, mali by ste mať preto jednu či viac najlepších priateliek, s ktorými budete zdieľať (pre neho nepodstatné) všetky informácie. Chlapi doslova neznášajú, ak ich zasypávate všetkými udalosťami dňa či vlastnými pocitmi. Ak je informácií príliš, dokážu ich skvele spracovať a eliminovať tie nepodstatné. Čiže cca 95%. Občas potrebujú čas len pre seba samých. Napokon, pokiaľ chcete, aby sa efekt neminul účinku, skúste mu zdieľať len tie najpodstatnejšie veci. Určite si prajete, aby ich udržal v hlave a bral vás vážne. Aj tu niekedy platí pravidlo, že mlčanie je zlato. Žiaľ, naši chlapci, unavení po práci, počujú namiesto našej siahodlhej rozpravy len: kvá, kvá, kvá…

  1. Buď na mňa nežná, no v posteli ma znič!

A tu sa dostávame do veľmi zaujímavej kategórie. Oni vlastne od nás chcú schizofreničku na entú. Na jednej strane by v nás najradšej videli dobrotu a nežnosť ako u Panenky Márii, múdrosť a rozvahu ako egyptská panovníčka a v posteli dračicu. Jednoducho povedané: tri v jednom. A my sa vedome/nevedome na takýto obraz aj dobrovoľne premieňame. Sme ženy, sme silné. Ukázať im, že sme nežné k nim a okoliu, no večer ho zviesť ako prostitútka a v posteli predviesť číslo ako porno herečka prvej triedy. Tabu v spálni neexistuje. Presne toto je ideál dokonalej ženy, akú má zakódovanú v hlave takmer každý chlap.

  1. Rezervovanosť

Muži sú ešte stále lovci, hoci to nohavicová doba extra ultra slim jeansov tak nenaznačuje. Potrebujú loviť. A keď sa mu dáte uloviť po prvý krát ešte neznamená, že máte nadobro rezignovať a prestať s tou jeho hrou na mačku a myš. Vlastne, na leva a jeho obeť. Už vás drží na krátko a vy ste poslušná? Omyl! U mužov platí zásada ako u detí – najradšej by mali to, čo nemôžu mať! Pokúste sa byť na neho akoby ,,odmeraná“ počas dňa. Láskavá, no zároveň prísna. Ako na dieťa. Musíte byť na neho taká každý jeden deň! Oni doslova milujú takýto prístup ich polovičiek. Vo vnútri sú stále malými chlapcami a vyžadujú určitý druh starostlivosti, keď sa cítia zraniteľní. Milujú, keď ich v tej chvíli pohladkáte po líci a nežne bozkáte na čelo, pritisnete k prsiam a hladíte po hlave. Nezabúdajte ešte na jednu dôležitú vec! Tak, ako my ženy, i oni potrebujú pochvalu. Pritúľte sa aspoň raz, či dva razy do týždňa k nemu a povedzte, aký je sexi a vzrušujúci. Hlboko mu pritom s láskou a túžbou pozerajte do očí. Doslova si ho omotáte okolo prsta a obetuje pre vás čokoľvek na svete, ak budete spĺňať horeuvedené požiadavky na správnu ženu.