Dobrá rada

To najlepšie z výpredajov alebo plný šatník za málo peňazí

3033
0
Zdieľaj

Výpredaje sú na vrchole a to je najlepší čas, kedy sa vybrať na nákupy. Ak však nemáte niečo vyhliadnuté, spontánne môžete v obchodoch nechať veľa peňazí za oblečenie, ktoré možno ani neunosíte. A práve preto sme pre vás pripravili sprievodcu výpredajmi v 8 bodoch!

  1. Choďte na výpredaje pripravená

Dôležité je vedieť najmä, po čo idete, aby ste nakúpili efektívne. Nemusí sa to zdať, ale rovnako dôležitá je aj správna nálada, energia a dostatok času.

  1. Nakupujte sama

Je to najzaručenejšia metóda, že si vyberiete to, čo sa vám páči a čo budete nosiť. Práve názor niekoho iného vás vie totiž často zavádzať. Tak nakoniec možno kúpite to, v čom budete cítiť nesvoja, lebo ste k sebe neboli úprimná alebo preto, lebo vám niekto povedal staré známe „Za tú cenu to ber!“.

  1. Stanovte si rozpočet

A neprekročte ho! Zaručí vám, že neminiete peniaze na zbytočnosti a nedovolí vám byť ani márnivou.

  1. Kupujte to, o čom dlho snívate

Na kúpu vysnívaného kúsku sú výpredaje ideálne! Buďte k sebe ale úprimná, kúpte si ho naozaj len vo vysnívanom prevedení, nerobte kompromisy.

  1. Kúpte si to, čo potrebujete

Ak sa chystáte na dovolenku k moru, do hôr, do mesta alebo vás čaká významná spoločenská udalosť ako oslava alebo svadba, máte výbornú príležitosť poobzerať sa po ideálnom outfite.

  1. Basic kúsky a overená klasika

Tie sa vo výpredajoch nakupujú najlepšie! Predsa, kedy reťazce ponúkajú vaše obľúbené basic kúsky, ktoré sa hodia vždy, nech už máte akýkoľvek štýl, za tak výhodnú cenu?

  1. Vyhnite sa trendom

V  obchodoch plných zľavnených kúskov sa vyhnite trendom! Nosia sa možno teraz, ale je aj dôvod, prečo sa do výpredajov dostali. Sezóna končí a tú ďalšiu sa bude nosiť niečo iné, teda je viac ako pravdepodobné, že kúsok, ktorý sa vám zdá hodný investície, oblečiete nakoniec len párkrát.

  1. Láska na prvý pohľad tu neexistuje

Je to lacné, je to pekné a to sa teraz nosí… To nie je láska na prvý pohľad, ale len vidina úlovku vo výpredajoch. Buďte rozvážna a spýtajte sa samej seba najprv, či kúsok 1. vynosíte, 2. potrebujete a 3. či sa hodí do vášho šatníka.

Ak budete mať na mysli tohto sprievodcu, nákupy vám to výrazne uľahčí, urýchli a dokonca vďaka nemu aj ušetríte!

Prajeme príjemné nákupy vo výpredajoch.