Domácnosť a Záhrada

Vyberte si drevený záhradný domček do vášho raja

2705
0
Zdieľaj

Máte pri dome alebo za mestom záhradu, ktorej stále niečo chýba? Stará unimobunka alebo chatka na náradie sa pomaly rozpadá a vy neviete, ako na záhrade vytvoriť príjemné celoročné sedenie? Odpoveďou na vašu otázku bude určite praktický záhradný domček.

Ideálny na hranie pre deti

Záhradné chatky a domčeky pre deti poskytnú vašim ratolestiam útočisko počas horúcich letných dní. S oknami, bez, na zemi, na nožičkách, alebo na strome? Poraďte sa s vašimi najmenšími o tom, ako by mal vyzerať ich prvý dom. Uvidíte, že takéto malé kráľovstvo ocenia viac, ako nový smartfón alebo tablet.

Letné grilovačky vo veľkom štýle

Grilovačky, ale aj zimné zabíjačky a guláš parties sú vždy príjemnejšie pod malou strechou. V lete nás strecha ochráni pred prudkým Slnkom a búrkou, v zime zase pred snežením a dažďom. Altánok vo vašej obľúbenej farbe sa tak každý víkend môže stať dokonalým miestom pre trávenie voľného času s priateľmi a rodinou pri výbornom jedle.

Záhradný domček aj na rekreačné bývanie

45 metrov štvorcových? Veď to je už ako malý rodinný domček alebo dvojizbový byt! Aj také záhradné chatky si môžete predstaviť na vašom pozemku. Veľmi obľúbený je napríklad červený smrek, ktorý vďaka svojim vlastnostiam ponúka dostatok komfortu aj počas chladnejších nocí. Interiér chatky si môžete zariadiť podľa uváženia, no veľmi obľúbené sú malé kuchyne, obývačke či spálne. Pred väčšími záhradnými chatkami  je zvykom mať aj malú krytú terasu s posedením pre vychutnávanie nikým a ničím nerušených raňajok v lone prírody.

Záhradná chatka alebo altánok svojpomocne?

Ak ste sa inšpirovali a rozhodnete sa vybudovať si záhradný domček svojpomocne, nezabudnite na najdôležitejšiu vec – kvalitný materiál. Práve vďaka nemu vás drevená chatka dokáže prežiť bez akýchkoľvek procesov rozpadu.