Dobrá rada

Vyčistite svoje poštové schránky! Letáky nájdete na internete

952
0
Zdieľaj
Vyčistite svoje poštové schránky! Letáky nájdete na internete

Preplnené schránky letákmi nás často odradia od toho, aby sme sa do nich vôbec pozreli. Čo je však veľká škoda. Akčné ponuky nám dávajú možnosť nielen ušetriť, ale taktiež kúpiť tovar v rôznych limitovaných akciách.

Naučte sa sledovať výhodné možnosti inak

Naši susedia, Česi, už dokázali vyčistiť svoje poštové schránky. A možná sa to podarí čo nevidieť aj u nás, na Slovensku. Český projekt, Kupi.cz, kde na jednom mieste nájdete letáky od najvýznamnejších predajcov, využíva každá tretia domácnosť. Tento projekt má však aj slovenskú podobu. Na Kupino.sk nájdete celkom 456 aktuálne platných letákov a 1797 produktov v akcii. Nebojte sa, vďaka jednoduchému vyhľadávaniu sa nestratíte ani v tak obrovskom množstve informácií.

Než sa vydáte na nákup, overte si, kde sa vám to vyplatí

Hlavne nakupovanie základných potravín je vždy možné spojiť s akčnými ponukami. Mlieko, maslo, cukor v zaváracej sezóne – nič z toho nemusíme kupovať draho. Typickým produktom, u ktorého sa nám oplatí hľadať najlepšiu cenu, je maslo. Ide o pomerne drahý produkt. Obvykle ho kupujeme vo väčšom. Uložené v mrazničke vydrží dlho bez straty kvality. Tiež si ho často doma prepúšťame a vyrábame si z neho Ghí. Ani v tejto podobe sa nám nepokazí. Je teda normálne že vyrážame na nákup 10 ks masla. To už sa nám oplatí pozrieť sa, kde sa dá kúpiť najlacnejšie. Aj k tomu nám dopomôže projekt Kupino.sk.

Luxusné výrobky za pár korún

Potrpíte si na dobré jedlo, ale zamrzí vás, že zaň toľko utrácate? Sledujte na Kupino.sk letáky Lidl. Tento obľúbený maloobchodný reťazec robí pravidelné akcie zamerané na cudzokrajné špeciality – na tie španielske, talianske, francúzske či z USA. Zoznámite sa vďaka tomu so zaujímavými špecialitami, ktoré kúpite za pár korún.

Na Kupino.sk nájdete aj iné letáky, než tie z hypermarketov

Kupino.sk, to nie sú len letáky z hypermarketov. Nechýbajú letáky obchodov zameraných na bývanie, nábytok a záhradu. Nájdete tu letáky obchodov s elektronikou, drogériou, lekární, či zameraných na oblečenie, obuv a šport. Supermarkety sú teda len časťou toho, na čo sa Kupino.sk zameriava.

Zariaďujete? Pozrite sa do katalógu Ikea. Ani ten nechýba na stránkach Kupino.sk. Mimochodom, k tlačenému sa už ani nedostanete. Ikea tento rok poprvýkrát vydala svoj katalóg iba v elektronickej podobe. Je to jej ďalší krok na ceste k digitalizácii, ale tiež demonštráciou snahy chovať sa trvale udržateľne.

Začína sezóna záhrady a vonkajších stavených prác. S letákmi OBI či Merkury Market sa do svojich projektov budete môcť pustiť s menšími investíciami. Chcete si konečne zariadiť domácu pracovňu, či deťom prerobiť detskú izbu? Pozrite sa do katalógu ASKO nábytok.

Vďaka akčným letákom na Kupino.sk nakúpite do domácnosti lacnejšiu elektroniku a domáce spotrebiče, menej utratíte za mobilný telefón, či si konečne kúpite nový bicykel a nebude vás to stáť celú výplatu.