Životný štýl

Zvädnutá pleť, čierne uhry či začervenanie? To všetko vyrieši ultrazvuk!

1940
0
Zdieľaj
Zvädnutá pleť, čierne uhry či začervenanie?

Vrásky na tvári už dávno nie sú starosťou len starších žien. Čoraz mladšie ročníky trpia na tzv. predčasné vrásky. Nečudo, životné prostredie plné smogu či stravovacie návyky v podobe fastfoodov nás opticky robia staršími, ako v skutočnosti sme. Chcete vyzerať mladšie, no odmietate ihly a invazívne zákroky? Máme pre vás riešenie! Naša redaktorka a milióny žien na svete odporúčajú najsilnejšiu konkurenciu vo svete beauty – vysokofrekvenčný ultrazvuk!

Aké vlastnosti má ultrazvuk?

Ultrazvuk už mnoho rokov hrá hlavnú úlohu v lekárskej diagnostike a liečebných procedúrach. Tu môžete využívať jedinečnú funkčnosť ultrazvuku: trecia energia generovaná vysokofrekvenčnými zvukovými vlnami sa v koži premieňa na teplo. To vytvára stimulačný účinok, ktorý stimuluje biochemické procesy. Vibrácia zároveň jemne masíruje tkanivo. Po ultrazvuku sa perfektne vstrebávajú ďalšie produkty v starostlivosti o pokožku. V kontakte s ultrazvukom je potrebné použiť ultrazvukový gél, aby tak zvukové vlny ľahko prešli do tej najhlbšej vrstvy pokožky.

Preč s ovädnutou pleťou!

,,Ultrazvuk som začala používať zhruba pred tromi rokmi na základe pozitívnych recenzií,“ začína naša redaktorka, ktorej pleť vyzerá akoby mala táto tridsiatnička čerstvých dvadsať. ,,So starostlivosťou som začala pomerne v skorom veku, keď som mala cca 27 rokov. Avšak na internete som si prečítala pozitívne ohlasy aj od šesťdesiatročných žien, ktorým skutočný vek vďaka používaniu domáceho profesionálneho ultrazvuku tipuje len málokto. A tak som si ho kúpila. Peňaženka trochu zaplakala, priznávam, no nikdy som neoľutovala ani jediný cent a ak by sa mi aj teraz z nejakého nevysvetliteľného dôvodu môj najvernejší kamarát pokazil, neváhala by som ani sekundu a kúpila ho znovu,“ vysvetľuje. Tu musíme dodať, že by sa vám po čase počiatočná investícia vrátila späť, pokiaľ si to prepočítame s pravidelnou návštevou u profesionálnej kozmetičky. Takto disponujete domácou profesionálnou starostlivosťou u seba doma. ,,Ja som na konkrétnom zákroku nikdy nebola, rovno som si jeden taký zaobstarala pre seba domov. Verte mi, výsledky vidíte už po jedinom použití. Moja pleť bola úžasne jemná, hladká a hlavne vypnutá! Trpím na čierne uhry a tie si vaším ultrazvukom doslova vygumujete pravidelnejším používaním,“ opisuje jeho úžasné účinky. ,,Moja pleť nebola nikdy predtým taká žiarivá a pekná!“

Na čo všetko je ultrazvuk perfektný?

– odstraňuje začervenanie

– odstraňuje červené popraskané žilky

– perfektný v boji proti celulitíde

– viditeľne zjemňuje vrásky

– zjemňuje a častým používaním odstraňuje starecké a pigmentové škvrny

– lieči a účinne odstraňuje akné a čierne bodky

– zjemňuje strie a jazvy

– impulzným červeným a hrejivým svetlom uvoľňuje napätie v svaloch

– proti bolestiam kĺbov

Vyššia cena – priateľ do konca života

Upozorňujeme všetky ženy, že cenovo nie je dostupný na prvý rozmar. I naša redaktorka si naň musela nasporiť. Netreba však zabúdať, že namiesto ihiel je lepšie zvoliť šetrnejšiu alternatívu, ak sa budete neinvazívne ošetrovať z pohodlia vášho domova. Ak by ste mali záujem o tento konkrétny profesionálny vysokofrekvenčný ultrazvuk, kliknite na tento odkaz, kde si ho objednáva nespočetné množstvo spokojných žien. Investujte do seba, nechajte sa obdarovať alebo si nasporte, určite vám tento prvotriedny prístroj stojí za každé euro!