Dobrá rada

5 dôvodov, prečo sa nákupy v Anglicku oplatia

891
0
Zdieľaj

Vianoce sú za dverami. Najvyšší čas na nákup darčekov! Veľa ľudí sa tento rok rozhodlo kúpiť vianočné darčeky z e-shopov. Je to pochopiteľné, keďže online nákupy sú v dnešnej dobe bezpečnejšie. Uvažujete o tom aj vy? A napadlo vám, že nakúpiť môžete aj zo zahraničia? Napríklad nákupy v Anglicku sa naozaj oplatia. Prečo?

  1. Je to jednoduché

Nemusíte byť perfektní v angličtine, aby ste zvládli nakupovať z anglických e-shopov. Tie sú veľmi prehľadné a vy nakupujete takpovediac intuitívne. Takže sa nebojte, určite to ľahko zvládnete.

  1. Je to lacné

Boli by ste prekvapení, aké skvelé cenové ponuky nájdete v zahraničí. Najmä v týždni po „čiernom piatku“, teda Black Friday, ktorý tento rok pripadá na 27. november, nájdete na anglických e-shopoch tovar za perfektné ceny.

  1. Obrovský výber tovaru

Stačí navštíviť v Anglicku veľmi obľúbený Amazon. Nájdete tu skutočne všetko. V zľavách za perfektné ceny nakúpite elektroniku, oblečenie, kozmetiku, potreby a hračky pre deti, aj doplnky do domácnosti.

  1. Balík do zahraničia sa dá poslať bez problémov

A to aj v prípade, ak anglický e-shop nezasiela objednávky na Slovensko. Stačí kontaktovať slovenskú kuriérsku spoločnosť, ktorá zasiela balík do zahraničia. Tieto spoločnosti ponúkajú službu, v rámci ktorej preberú vašu objednávku z anglického e-shopu na svojej anglickej adrese. Potom vám ju zabalia a pošlú svojim kuriérom na Slovensko. Takáto služba spravidla stojí len zopár eur. A tak sa vám nákupy v Anglicku skutočne oplatia a nakúpiť môžete aj z e-shopov, ktoré na Slovensko nezasielajú, prípadne zasielajú za predražené poštovné.

  1. Je to pohodlné

Všetky darčeky môžete vybaviť doma, z gauča! Naozaj nemusíte ani vychádzať z domu. Kuriér prepravnej spoločnosti vám nákup z anglického e-shopu donesie až k vašim dverám.

Skúsite to tento rok aj vy? Nenechajte si ujsť perfektné ponuky z anglických e-shopov za bezkonkurenčné ceny.