Dobrá rada

Aj páni by mali používať kvalitnú pleťovú kozmetiku

805
0
Zdieľaj

Mužská časť populácie trávi pred zrkadlom minimum času. Teda až na výnimky. Je to veľká škoda, pretože aj pánska pleť potrebuje pravidelnú starostlivosť s ohľadom na jej typ. Nemusíte ihneď tráviť hodiny natieraním sa alebo s maskami na tvári. Stačí nájsť kozmetiku, ktorá vám sadne a odstráni prípadne kozmetické problémy.

Kozmetika pre pánov s prírodným pôvodom

Páni nepotrebujú vlastniť desiatky krémov alebo téglikov s rôznymi prípravkami. Stačí im jeden krém, ale o to viac kvalitný. Odporúčame im siahnuť po kozmetike značky Soaphoria. Čím je táto kozmetika výnimočná? V prvom rade je vyrábaná na Slovensku. Jej pôvod či zloženie nie sú zahalené tajomstvom a tým pádom viete, čo kupujete. Všetky ingrediencie na výrobu kozmetiky Soaphoria sú vždy čerstvé a z prírodných zdrojov. Samozrejmosťou je, že kozmetika tejto značky nie je testovaná na zvieratách a jej obaly sú vyrábané z recyklovateľných materiálov.

Najčastejšie problémy mužskej pokožky

Mastná pokožka

Pánska kozmetika je určená aj pre testosterónom nabitých mužov, ktorých pleť je viac mastnejšia a póry zväčšené. Väčšie póry sa rýchlejšie zanášajú nečistotami, a preto potrebujú špeciálnu starostlivosť. Na druhej strane má takýto typ pleti tendenciu starnúť pomalšie t.j. vrásky nastupujú u mužov s mastnou pleťou o niekoľko rokov neskôr. Na mastnú pleť používajte antiseptické prípravky na báze výťažku z citrusových plodov alebo uhorky.

Podráždená pokožka

Väčšina mužov sa holí na dennej báze. S touto činnosťou súvisí podráždenie pokožky tváre. Nezanedbávajte prejavy podráždenia. Časom by mohli na tvári vznikať drobné jazvičky a chronické začervenanie. S prírodnou kozmetikou Soaphoria majú aj muži s citlivou pokožkou na výber kvalitné produkty. Používajte upokojujúci a zvláčňujúci krém po každom holení. Alebo vsaďte na produkty s obsahom Aloe Vera.

Suchá pokožka

Suchá pokožka rýchlejšie starne, objavujú sa na nej šupinky, začervenania. Pleť byť ste mali chrániť pred suchom, teplom, ale i chladom. Potrebná je jej dostatočná výživa a hlavne hydratácia. Na suchú pokožku pomáha natierať krémy s mandľovým extraktom v spojení s bambuckým maslom. Nebojte sa ani exotickej zelenej kávy alebo granátového jablka. Ak si neviete s výberom vhodného krému alebo vody po holení poradiť, kliknite na stránky e-shopu naureus.sk. Vďaka prehľadným filtrom nájdete za pár minút kozmetiku vhodnú pre váš typ pokožky, ktorá vám pomôže zlepšiť stav pleti ako mihnutím čarovného prútika.