Zdravie a Krása

Aj dámy si zaslúžia poriadny bicykel

1019
0
Zdieľaj

Cyklistika nie je len doménou mužov, ktorí sú v tomto športe hojnejšie zastúpení. Jazda na bicykli vie byť pre ženy možnosťou vyvetrať si hlavu, uniknúť do prírody, nesilene si zašportovať a samozrejme zhodiť nejaké to kilečko. K tomu, aby si dámy mohli bicyklovanie naozaj užiť potrebujú bicykel vyhovujúci ich preferenciám. Páni, vypočujte svoje manželky a kúpte im bicykel snov.

Myslieť trochu ako žena

Milí páni, ak budete bicykel vyberať bez svojej polovičky, skúste trošku myslieť ako ona. Čo majú ženy radi? No predsa vzhľad. Znamená to, že aj bicykel by ste im mali vyberať podľa dizajnu a farby. Ak nie je vaša žena veľmi športový typ, iste viacej ocení krásny bordový bicykel do mesta ako nadupaný stroj hodiaci sa do horského terénu. Zároveň svoju ženu nepodceňujte, bicykel nie je kolobežka a možno vaša partnerka túži práve po horskom bicykli. Vieme, že so ženami je to niekedy naozaj ťažké. Skúste sa však naozaj zamyslieť, čo robí vaša partnerka rada a čo by ju viac potešilo. Máte veru z čoho vyberať. Pre ženy sa podobne ako pre mužov vyrábajú bicykle určené na jazdu po horskom teréne, cestné, krosové, trekové alebo fitness. Točí sa vám z toľkého výberu hlava? Kliknite na stránky e-shopu inSPORTline, ktorý je plný inšpirácii a rád. Iste vám prehľadný filter s kúpou bicykla pomôže.

Vyberajte a aj vylučujte

Poďme si to prebrať rad za radom a zistíme aký bicykel sa hodí pre vašu milovanú polovičku.

Krosový bicykel

Videli ste svoju ženu niekedy na túre v lese, rada sa chodí prechádzať do prírody i do mesta, nerobí jej problém trošku sa zapotiť a zároveň nie je až tak akčná ako vy? Krosový bicykel je pre ňu ako stvorený. Ide o odľahčený bicykel, ktorý zvládne mierne zvlnený terén, ale aj jazdu na diaľnici. Je to vlastne univerzálny bicykel pre univerzálnu športujúcu ženu.

Trekingový bicykel

Nenávidí vaša žena dlhé kolóny áut a miluje spoločné rodinné výlety? Kúpte jej trekingový bicykel, ktorý sa hodí na jazdu do práce, na nákupy, ale aj na celodenné výlety v mierne zvlnenom teréne. Trekingový bicykel má všetko, čo potrebujete na dlhšiu jazdu, nechýbajú mu blatníky, miesto na uloženie ruksaku či spacáku.

Fitness a cestný bicykel

Neviete dostať manželku z fitka alebo vás otravuje ako stále poskakuje pri hudbe? Skúste jej prebytočnú energiu vybiť jazdou na fitness alebo cestnom bicykli. Na takomto bicykli si vaša drahá polovička môže zmerať silu s vetrom. Jazda vie byť riadne rýchla a dynamická. Zároveň oba typy bicyklov ponúkajú pohodlie aj na dlhšie trasy, pri jazde na ceste i v mierne zvlnenom teréne. Ľahkosť pohybu a rýchlosť sú zárukou tisícok spálených kalórií.

Horský bicykel

Hory sú pre vašu partnerku druhým domovom? Kúpte jej i sebe horský bicykel. Ten vám pomôže zo seba vydať všetku prebytočnú energiu pri zdolávaní vrcholov, prevýšení a ťažkého vysokohorského terénu. Na diaľnici vás síce horský bicykel jemne spomalí, ale v horách k nemu doslova prirastiete.