Móda a Nakupovanie

Čierne a biele tričká: Univerzálne kúsky, ktoré nesmú v šatníku chýbať

1658
0
Zdieľaj

V módnom svete sa trendy menia v podstate každé ročné obdobie. Pamätáte si, aký outfit ste nosili na jeseň minulého roka? S veľkou pravdepodobnosťou by ste s ním už v tomto roku nepochodili, pretože sú trendy zase iné. Ak si nechcete každú sezónu kupovať iné oblečenie a utrácať tak nemalé peniaze, investujte do univerzálnych kúskov, ako sú čierne a biele tričká. Zladíte je s čímkoľvek, navyše nevyjdú ani príliš draho, ak viete, v akom obchode nakupovať.

Dávno sú preč doby, kedy platilo pravidlo, že čím je logo na tričku väčšie, tým je to lepšie. Upúšťa sa dokonca aj od rôznych potlačí. Stále viac ľuďom sa pozdávajú jednofarebné tričká, ktoré majú ojedinelé kúzlo. Predovšetkým sa dajú skombinovať s akýmkoľvek iným oblečením – so sukňou, šortkami, nohavicami i džínsami. Čierne aj biele tričká si zamilujú obe pohlavia.

Aké farby okrem čiernej a bielej sú ešte v kurze? A koľko jednoduchých tričiek by ste mali mať vo svojom šatníku? Práve na to sa pozrieme v nasledujúcich riadkoch.

Biele, alebo čierne tričko?

V šatníku by rozhodne nemalo chýbať biele tričko, ktoré je nadčasové, ale aj trochu nepraktické. Zrovna na bielej farbe je vidieť akýkoľvek fľak. Ak sa necítite v bielej farbe dobre, ponúkajú sa čierne tričká. Obľube sa tešia aj obyčajná tričká v sivých odtieňoch, prípadne vo farbách khaki či vínová.

Vybrať si môžete z niekoľkých strihov. Rozdiely sú tiež vo výstrihoch. Ideálne je kúpiť si aspoň tri tričká v rôznych farbách. Jedno môže mať výstrih do tvaru písmena V, ktorý opticky predĺži siluetu. Druhé tričko by mohlo mať klasický okrúhly výstrih, ktorý pôsobí športovým dojmom. Zabudnúť nesmieme ani na lodičkový výstrih, lebo je elegantný.

Rovnako ako biele, tak aj čierne tričko je základným prvkom šatníka, a to ako ženy, tak aj mužov. Pokiaľ si zaobstaráte niekoľko nových kúskov, nestane sa, že budete stáť pred skriňou a vzdychať si, že nemáte čo na seba. Nemusíte sa tiež rozhodovať, aké tričko zvoliť k džínsom či letným šortkám. K obom spodným dielom sa totiž hodí pokojne biele tričko.

V prípade, že zvolíte upnutý strih, pridajte k nemu sukňu, a to buď tylovou, alebo do tvaru písmena A. K puzdrovej sukni zase zvoľte naopak takzvanú „oversize“ verziu tričká.

Kde biele a čierne tričká kúpiť?

Hľadáte dámske aj pánske tričká? Zabudnite na predražené kúsky v značkových obchodoch. Siahnite po lacnejších alternatívach. Pánske a dámske tričká nájdete v e-shope cisteoblecenie.sk, kde jednotlivé modely kúpite za pár eur. Nemusíte sa báť, že za jedno tričko miniete desiatky či stovky eur.

V jednoduchosti je krása. Navyše môžete ušetriť. Ak si kúpite päť tričiek označených ako 4 + 1 zdarma, automaticky získate zľavu v hodnote jedného z nich. Pri kúpe desiatich kusov je zľava dvojnásobná, pri kúpe pätnástich kusov zase trojnásobná.