Cestovanie a Destinácie

Čo sa ti zíde v hosteli?

963
0
Zdieľaj
Čo sa ti zíde v hosteli?

Využívaš počas cestovania hostely ? V čom sú podľa teba super?

,,Ubytovanie v hosteli je lacnejšia forma cestovania, kde má človek možnosť stretnúť veľmi zaujímavých ľudí, získať nové priateľstvá a zážitky a v neposlednom rade je to určite oveľa väčšie dobrodružstvo ako byť v hoteli.”

 Čo je dobré si pribaliť do ruksaku?

“Na cesty si vždy pribaľujem štuple do uší, lebo nikdy nevieš, koho na ceste stretneš a aký má spánok.  Taktiež by som si vzal dobrú knihu, keby tam neboli ľudia, s ktorými by sa dalo konverzovať. Vhod by prišla aj fľašu pálenky, alebo iného alkoholu, aby som mohol iných ľudí pohostiť, alebo mohol začať komunikáciu, poprípade nejaké malé karty.

Pobalil by som si pre istotu aj obliečky alebo spacák, aj keď v dnešnej dobe aj lacné ubytovanie v Bratislave, či inde vo svete, je už na oveľa vyššej úrovni, ako to bolo pred niekoľkými rokmi. Hudobný nástroj by bol skvelý na naladenie atmosféry. A samozrejme bežne na cesty si vždy beriem peňaženku, pas a všetky tieto základné doklady, nabíjačku, telefón, základnú hygienu. A ak by som mal viac voľného času, tak by som si zobral aj notebook a chvíľu by som venoval čas aj práci.“

Bratislava hostel – Patio hostel má skvelú lokalitu v centre nášho hlavného mesta. Ponúka priestor ako na párty, tak aj na prácu pri PC s dobrým internetom.

 

Filip zo Žiliny