Zdravie a Krása

Daj svojim vlasom nový život s maskou na vlasy od firmy MARK face and body

5613
0
Zdieľaj

24Leto sa nám pomaly ale isto končí a naše telo sa začína spamätávať z náročného obdobia. Hoci sú letné mesiace charakteristické skôr oddychom a relaxom, kedy mnohí z nás zabúdajú na celoročné povinnosti, o to viac sa musí namáhať naše telo. Slnko je síce veľkým zdrojom rôznych vitamínov a živín, no na druhej strane niektoré zložky z nášho tela vyťahuje.

Napríklad taká pokožka či vlasy sú cez leto vystavované veľkej námahe a preto ich treba nielen chrániť, ale aj po skončení leta regenerovať a dať im takpovediac nový život. Tento rok sa na počet slnečných a horúcich dní naozaj sťažovať nemôžeme, pretože nám bolo dopriate krásne počasie. Najmä ženy pociťujú, že sa o svoje telo musia starať o niečo viac, inak by sa necítili alebo nevyzerali dobre. Hovorí sa, že vlasy sú korunou krásy a preto si zaslúžia jedinečnú starostlivosť nielen počas leta, ale počas celého roka.

V lete ich namáha spomínané slnko, bazénová a morská voda, no zvyšok roka sú vystavené vetru alebo tepelnému upravovaniu. Toto všetko ich oslabuje a vysušuje a preto by sme im mali dopriať regeneráciu, ktorú si naozaj zaslúžia. Vďaka výživnej maske na vlasy od slovenskej firmy MARK face and body im dopraješ nielen to čo potrebujú, ale aj o čosi viac. MARK face and body Rosemary hair mask s rozmarínom, argánovým olejom a pantenolom je špeciálny výrobok, ktorý ti prinesie zdravý dokonalý vzhľad a dodá silu a hebkosť, ktorú s inou maskou tak ľahko nedosiahneš. Tým, že obsahuje výťažky z rozmarínu podporuje dokonca aj rast vlasov, čo je pre niektoré ženy obrovskou výzvou.

Pre koho je maska od MARKa vhodná a ako sa používa?

Výživná maska na vlasy značky MARK face and body Rosemary je vhodná pre všetky typy vlasov bez ohľadu na to, či ste zafarbená alebo nie. Tak isto ju môžu používať aj ženy s jemnými vlasmi, ktoré sa o ne boja a nechcú používať hocijaké výrobky. Používaním tejto masky dodáte vlasom pevnosť a lesk, po ktorom túži asi každá ženská duša. Okrem toho hydratuje a regeneruje pokožku hlavy, no pomáha aj odstrániť lupiny, ktoré sú častým problémom. Rozmarínovú masku stačí na niesť na umyté a vlhké vlasy, pričom je potrebné rozotrieť ju po celej dĺžke. Následne ju nechajte pôsobiť 10 minút a vlasy opláchnite. Jej používanie je veľmi jednoduché a časovo nenáročné, preto je obľúbenou súčasťou starostlivosti o vlasy mnohých žien.

Čo všetko maska Rosemary obsahuje? 

Ako každý kozmetický výrobok, aj táto maska je zložená z niekoľkých látok. Jej prednosťou je však len prírodné zloženie a teda žiadny obsah chemických prísad. Okrem toho jej účinky nikdy neboli testované na zvieratách, čo ocení mnoho ľudí.

Súčasťou tohto výrobku je najmä rozmarín a to nielen v podobe hydrolátu, ale aj esenciálneho oleja. Ten podporuje prirodzený rast vlasov, znižuje ich vypadávanie a tvorbu lupín, s ktorými má problém množstvo ľudí. Rozmarín je silnou zložkou v boji proti mastnej pokožke, preto je výbornou voľbou aj pre ženy, ktoré trápia nadmerne mastiace sa vlasy.

Súčasťou výživnej masky je aj argánový olej, ktorý vlasom navracia vitalitu a prirodzený lesk. Vaše vlasy sa vďaka jej používaniu hydratujú a dokážu bojovať s rozštiepenými a polámanými končekmi, ktoré sú nepríjemnou súčasťou života mnohých žien. Oproti iným maskám na vlasy dokonca pomáha ošetriť aj citlivú a podráždenú pokožku postihnutú ekzémom alebo psoriázou.

Panensky kokosový olej je tiež dôležitou súčasťou tohto produktu, pretože zabraňuje vlasom aby boli nadmerne suché a poškodené. Ak máte problém s vypadávaním, lámaním a následným rozčesávaním, maska vám všetko uľahčí a vaše vlasy dostanú nový život.

V zložení sa nachádza aj hroznový olej, ktorý vaše vlasy podporí v raste a hydratácii, ktorú si naozaj zaslúžia. Okrem toho je výborným pomocníkom pri ochrane pred tepelnými úpravami ako napríklad fénovanie či žehlenie, ktoré dokážu na hlave narobiť poriadnu škodu.

Neoddeliteľnou súčasťou tohto výrobku je aj kondicionér honeyquat a panthenol. Ich úlohou je vlasy chrániť pred vonkajšími vplyvmi, dodávať im hydratáciu, lesk a zároveň ich spevňovať a podporovať v raste.

Výživová maska na vlasy Rosemary od MARKa je výbornou voľbou každej ženy, ktorá chce udržiavať svoje vlasy zdravé, krásne a v dobrej kondícii. Skladovať ju treba na tmavom a chladnom mieste, kde sa nepoškodia jej účinky a prinesie každému to, čo od nej očakáva.