Životný štýl

Jazda na elektrickom bicykli a kolobežke vhodná pre každú vekovú kategóriu

1302
0
Zdieľaj

Elektrobicykel, ktorý je fenoménom dnešnej modernej doby, je určený pre každého, a to i menej aktívneho človeka, ktorý sa síce občas prejde na bicykli, ale nie je si istý svojou fyzickou zdatnosťou. Okrem toho, že sa môžete jednoduchým a lacným spôsobom prepraviť z bodu A do bodu B, a to bez toho, aby ste čakali desiatky minút v kolóne, ponúka elektrobicykel množstvo ďalších výhod.

Elektrobicykel do hôr i na cestu

Elektrobicykel je v priemere o sedem kilogramov ťažší ako klasický horský bicykel. Môžete jazdiť pokojne aj celý deň, prípadne vyskúšať viacfázový tréning, ktorý spočíva v použití bicykla bez elektromotora. To znamená, že budete bicyklovať bez pomoci, a teda efektívne zapojíte celé telo, ktoré spočiatku príjemne zahrejete, no postupne začnete spaľovať a spevňovať svalstvo. Ak by ste si predsa len potrebovali oddýchnuť, máte možnosť použiť elektromotor a jazdu na bicykli si zjednodušiť. Takýmto spôsobom budete váš organizmus aktívne regenerovať.

Elektrická kolobežka do mesta i parku

Elektrická kolobežka vhodná do práce, školy, na nákup či pokojnú jazdu po meste. Že sa túžite previesť po parku a užiť si čaro prírody? Vďaka tomuto šikovnému vozítku sa môžete previesť po každodenných trasách pomerne rýchlo, a to bez toho, aby ste sa natrápili či vynaložili akýkoľvek pohyb. Samozrejme, ak máte chuť zašportovať si a posilniť fyzickú kondíciu, ale aj psychickú energiu, pohon elektrického motora môžete vypnúť a vyskúšať si tú pravú jazdu na kolobežke, ktorú si väčšina z nás pamätá z detstva.

Pozitívne referencie od mnohých spokojných zákazníkov, široká ponuka kvalitného a overeného sortimentu a prijateľné ceny sú len niektoré dôvody, prečo dať prednosť inSPORTline – najväčšiemu výrobcovi a predajcovi fitness a športových pomôcok na Slovensku.