Móda a Nakupovanie

Kto nevie používať cashback, nevie nakupovať na internete

2126
0
Zdieľaj

Online nákupy priniesli do našich životov možnosť pohodlnejších, ale taktiež lacnejších nákupov. Viete ale využívať všetky možnosti, ako ušetriť?

Na internete je tovar obecne lacnejší. To preto, že si jednoducho dokážeme porovnať, na ktorom e-shope kúpiť ten ktorý produkt lacnejšie. K tomu slúžia predovšetkým porovnávače cien tovaru. Druhou možnosťou, ako ušetriť, sú rôzne kupónové portály. Tento systém však už príliš nefunguje a poskytuje nám už obvykle iba prehľad rôznych obecne platných zliav na jednotlivých e-shopoch. To, čo nám ale skutočne šetrí peniaze, je cashback.

Čo je cashback?

Názov služby, cashback, si môžeme skutočne doslova preložiť. Sú to „peniaze naspäť“. Nakúpite na internete a z vášho nákupu je vám potom naspäť vrátená určitá finančná čiastka na váš bankový účet. Kvalitné cashback služby ponúka portál Plná Peňaženka.

Šetrite s Plnou Peňaženkou

Cashback služba Plná Peňaženka spolupracuje celkom s 535 obchodmi. Pokiaľ nakúpite na niektorom z nich, dostanete naspäť peniaze z nákupu. Aby portál poznal, že vám má peniaze vrátiť, a tiež kam, musíte byť do služby registrovanými a vo chvíli svojho nákupu na Plnej Peňaženke taktiež prihlásenými. Nákup na konkrétnom e-shope vždy uskutočníte tak, že pôjdete na konkrétny e-shop nakúpiť cez odkaz na Plnej Peňaženke.

Stojí to za to. Peniaze naspäť nie sú vôbec malé

V marci vrátila Plná Peňaženka každému zákazníkovi v priemere 18 €. To je skutočne čiastka, ktorá stojí za to. Peniaze naspať dostávate podľa toho, kde a koľko nakupujete. U každého spolupracujúceho e-shopu vidíte percento pre cashback. Toľko sa vám následne po nákupe vráti naspäť na váš účet. Práve toto percento môže byť aj dôvodom, prečo nakúpite napríklad práve v tejto, a nie v inej online lekárni. Naučte sa nakupovať lacnejšie s cashback Plná Peňaženka. Nebudete v tom sami. Systém používa už 680 000 zákazníkov.