Cestovanie a Destinácie

Kúpte si elektrokolobežku a do práce už nikdy nepôjdete iným prostriedkom

5090
0
Zdieľaj
elektrické kolobežky nový dopravný prostriedok

Kolobežky na elektrický pohon sú v súčasnosti novinkou, ktorá valcuje klasické dopravné prostriedky. Vďaka jej výhodám bude o pár rokov samozrejmosťou mnohých ľudí, ktorí dnes do práce cestujú verejnou dopravou, peši alebo vlastným autom. Tieto produkty už dávno nie sú len hračkou pre deti, ale vďaka svojim funkciám sa stávajú súčasťou života aj dospelých ľudí. Ich obrovskou výhodou je nielen elektrický pohon, veľkosť a dizajn, ale aj ekologické cítenie. Tým, že elektrokolobežky nie sú vybavené spaľovacím motorom šetria životné prostredie okolo nás a nezaťažujú ho tak, ako iné dopravné prostriedky. Na ich prevádzku taktiež nepotrebujete žiadne fosílne palivá a teda nevypúšťajú žiadne plyny, ktoré by znečisťovali naše ovzdušie. Poháňané sú výlučne batériou, ktorú si po niekoľkých kilometroch ľahko dobijete pomocou adaptéru. Jej výdrž záleží od modelu, ktorý si zakúpite, no tie najlepšie vás na jedno nabitie odvezú aj 55 kilometrov.

Ďalšou výhodou tohto prostriedku je nielen to, že už nikdy nebudete musieť čakať v dlhých kolónach a ušetríte čas cestovaním, ale benefitom je aj jej veľkosť. Kolobežka má minimálne nároky na priestor a teda na jej skladovanie nepotrebujete žiadne špeciálne miesto. Okrem toho ju dokážete veľmi šikovne poskladať a umiestniť napríklad do skrine alebo v kancelárii. Vďaka minimálnej váhe a rozmerom ju dokážete poniesť v ruke aj niekoľko kilometrov alebo ju strčiť do väčšej tašky v prípade, že ju už počas cesty nechcete používať. Ak chcete šetriť svoj čas a cestovať cez veľké mestá efektívne, tento druh kolobežky je tou najsprávnejšou voľbou. V prípade, že sa rozhodnete niektorú z modelov zakúpiť, rozhliadnuť by ste sa mali po celej ponuke, ktorú vám trh ponúka. K dispozícii je niekoľko značiek a modelov, ktoré sa od seba líšia nielen cenou, veľkosťou, ale aj kvalitou a inými parametrami. Výber by ste teda mali prispôsobiť svojim požiadavkám  a tomu, čo od kolobežky očakávate.

Výbornou voľbou je kolobežka Globber ONE, ktorá je známa vysoko odolnou konštrukciou, s ktorou zvládnete jazdu aj po ťažšom a nerovnom povrchu. Tento výrobok je jednoduchý, rýchly a kompaktný a na jedno nabitie s ním dokážete prejsť až 30 kilometrov. Cesta do práce tak nebude nikdy rýchlejšia a jednoduchšia, ako tomu bude s kolobežkou Globber ONE. Súčasťou tohto modelu sú aj bezpečnostné prvky ako predné a zadné osvetlenie, ktoré vás ochráni aj v tme. Počas jazdy môžete na kolobežke vypnúť elektroniku a po ceste sa tak môžete pohybovať klasicky pomocou odrážania. Nikdy sa vám teda nestane, že by ste kvôli kolobežke niekam neprišli alebo meškali. Ak chcete do práce cestovať rýchlo, jednoducho a ekologicky, elektrokolobežka je pre vás tým najlepším riešením.