Dobrá rada

Money ERP – univerzálne riešenia skladovej evidencie pre e-shopy

261
0
Zdieľaj
Money ERP – univerzálne riešenia skladovej evidencie pre e-shopy
Money ERP – univerzálne riešenia skladovej evidencie pre e-shopy

Vlastníte rozvíjajúci sa e-shop? Ak ste odpovedali áno, tak iste viete, že vedenie skladového systému je kľúčovým predpokladom úspechu vášho podnikania. Mať neporiadok v sklade znamená, že strácate na viacerých frontoch. Na jednej strane viaznu objednávky a na druhej strane sa predlžuje cesta vyskladneného tovaru smerom k spotrebiteľovi. Výsledok časového sklzu je jasný – zákazník nebude spokojný, strácate dobré meno a možnosť získať nových klientov. Univerzálnym riešením skladovej evidencie pre e-shopy je inovatívny Money ERP systém.

Money ERP vyrieši celú prevádzku vášho e-shopu

Money ERP je komplexný informačný systém patriaci do skupiny Solitea. Je jedinečným riešením pre malých a stredných podnikateľov pohybujúcich sa vo sfére obchodu. V rámci celého systému je možné si vybrať z viacerých modulov, ktoré za vás spravia doslovne polovicu práce. ERP systém vytvára prepojenie medzi jednotlivými oddeleniami firmy a značne uľahčuje prácu všetkým zamestnancom. Pre priblíženie fungovania celého systému si predstavme aspoň niektoré základné moduly ERP systému:

  • Pre externých pracovníkov je určený modul iObchodník. Prehľad o všetkých produktoch a tovare máte po ruke vždy a všade. Katalogizované položky je možné predstaviť zákazníkom a dokonca ihneď vystaviť objednávku.
  • Virtuálne prepojenie pracovníkov zabezpečuje modul CRM. Na jednom mieste sa dajú kontrolovať všetky e-maily, telefonáty či schôdzky. Ide o modul, ktorý optimalizuje prácu interných i externých zamestnancov.
  • Moduly fakturácia a účtovníctvo umožňujú prehľadnú evidenciu faktúr alebo celého účtovníctva.
  • Modul sklady je vlastne kompletná skladová evidencia. Vďaka tomuto modulu sa zefektívni práca e-shopu a urýchli proces predaja.

Takto by sme mohli pokračovať donekonečna, pretože systém Money ERP umožňuje podnikom si vybrať balíček presne vyhovujúci ich potrebám.

Perfektne fungujúci sklad je alfou i omegou úspechu každého e-shopu

Ako sme už v úvode spomínali, pre fungovanie e-shopu je nutné mať systém riadenia skladu na špičkovej úrovni. Túto úroveň vám pomôže dosiahnuť modul SKLADY. Modul sklady v sebe spája viaceré funkcie zamerané na orientáciu v sklade a systematickosť práce. Je cestou k sprehľadneniu a optimalizácii práce od príjmu tovaru na sklad, cez jeho evidenciu pomocou čiarových kódov, spracovania objednávok až po vydanie tovaru do rúk kuriéra. Modul sklady prepojí skladový systém s e-shopom, čím sa zautomatizujú všetky procesy (napríklad príjem objednávky, evidencia platby, vystavenie faktúry alebo vyskladnenie). Skladové zásoby budú neustále pod dohľadom systému a vy vďaka tomu dokážete efektívnejšie reagovať na potreby klientov. Modul sklady v systéme ERP katalogizuje vami zadané údaje podľa vopred určených parametrov. Všetky informácie o vedení skladu máte každú sekundu k dispozícii a za pár minút dokážete spracovať inventúru či vykonať skladové uzávierky.