Dobrá rada

Nechajte so sebou zaobchádzať ako s kráľovnou

1658
0
Zdieľaj

Čím ďalej, tým viac sa stretávame s pojmom „personal shopper“ teda osobný nákupca. V súčasnosti sú títo ľudia veľmi vyhľadávaní, tak isto ako aj najnovší model kabelky od gucciho, ktorú Vám personal shopper rád zoženie. Najčastejšie sa s nimi stretávame na internete. Väčšinou majú aj svoje vlastné stránky, kde ponúkajú najtrendy kúsky od známych módnych tvorcov, často krát ťažko dostupné v obchodoch. Ľudia si veľmi rýchlo zvykli na takéto pohodlné nakupovanie.

Pre Vás je najväčšou výhodou to, že po celý čas môžete ležať doma v posteli s uterákom na hlave a s pizzou v ruke. Jednoducho len napíšete správu o aký kúsok máte záujem, v akej veľkosti, v akej farbe a personal shopper Vám to s radosťou zoženie. Načo by ste merali dlhú cestu do Wiedne a stáli vo všetkých tých zápchach s nervóznymi vodičmi. Je to totálne stratený čas, ktorý môžete radšej stráviť s priateľkou pri poháriku vínka. Ušetríte si tak čas, nervy ale aj peniaze. Treba si však vždy poriadne overiť, či je personal shopper dôveryhodný, pretože vo väčšine prípadov najskôr vy pošlete peniažky a až potom on tovar. Ale netreba sa toho báť. Stačí si len nájsť správneho osobného nákupcu, ktorý bude s Vami zachádzať ako s kráľovnou a v najlepšom prípade aj  prinesie tovar priamo k Vám domov. Verte mi, že to robí všetko s radosťou.

Chodiť do luxusných butikov, a nakupovať tie najžhavejšie novinky je „dream job“ pre mnoho žien, ale určite aj mužov. Hlavne pre tých, ktorí majú záľubu v móde a nakupovaní. Vďaka tejto práci majú veľký prehľad vo svete módy a vedia sa dostať k trendy kúskom za najlepšie ceny. Ale samozrejme, že to nie je vždy len med lízať. Byť personal shopper je taktiež aj stresujúca práca, hlavne v období nových kolekcii, kedy chcú mať zákazníci žhavé novinky medzi prvými. Vtedy musí obetovať všetok svoj voľný čas , čakať pred butikmi kým otvoria dvere do svojich sŕdc, aby mohol plniť všetkým svojim zákazníkom ich sny.