Cestovanie a Destinácie

Nezabudnuteľné pobyty pre deti, ktoré si okamžite zamilujú!

3135
0
Zdieľaj

Pokiaľ bude vaše dieťa súhlasiť a rozhodne sa pre letný tábor, vyberte mu taký, ktorý je takpovediac „šitý na mieru“. Najpopulárnejšie sú v dnešnej dobe totiž tematické tábory. Spoločne s dieťaťom môžete rozhodnúť, aký tábor bude najlepší. V ponuke je veľa táborov za rôzne ceny a je len na vás, či zvolíte klasiku v prírode, na pláži alebo v Anglicku, kde sa môžu vaše ratolesti zdokonaliť v jazyku.

Ako vybrať kvalitný detský tábor?

CK Slniečko je cestovná kancelária, ktorá pre klientov ponúka nielen detské tábory plné zábavy, ale tiež školy v prírode a mnoho ďalšieho! CK Slniečko kladie dôraz na to, aby boli pobyty kvalitné. Ubytovanie, strava a program musia byť na prvotriednej úrovni za prítomnosti kvalifikovaných odborníkov, ktorí na deti po celý čas dohliadnu. Ideálne je, ak zvolíte pobyt s pozitívnymi referenciami, keďže aj tento fakt vie veľa napovedať a pomôcť pri konečnom rozhodovaní. V prvom rade sa dohodnite, koľko dní by dieťatko chcelo stráviť v tábore a následne sa snažte nájsť vhodný pobyt, ktorý bude vyhovovať nielen vám ako rodičom, ale predovšetkým vašej ratolesti.

Elektronické vymoženosti nechajte doma

Asi netreba pripomínať, že detské tábory i školy v prírode sú o tom, že deti trávia väčšinou času vonku, kde načerpávajú fyzickú i psychickú energiu na čerstvom vzduchu. Samozrejme, dovoľte dieťatku vziať si so sebou obľúbenú hračku, s ktorou sa rado hrá, no elektronické vymoženosti nechajte radšej doma. Vysvetlite dieťaťu, že počas pobytu bude preň pripravený bohatý program, počas ktorého sa skvelo zabaví. Na každom tábore je tím skúsených vedúcich a animátorov, ktorí vedia, ako dnešné deti zabaviť, dokonca zvládajú aj záťažové situácie, čiže vy ako rodičia nemusíte mať žiadne obavy! A skvelou správou je, že školy v prírode sú hradené zo štátnych dotácií, čo môže výrazne pomôcť nejednej rodine.