Dobrá rada

Objavili sa u vás kožné problémy? Vymeňte vašu dekoratívnu kozmetiku za prírodnú

877
0
Zdieľaj

Kožné problémy sa vedia zjaviť zo dňa na deň. Zrazu zbadáte začervenanie pokožky, suché miesta na pleti, akné alebo vás koža začne neuveriteľne svrbieť. Za všetkými týmito problémami sa môže skrývať používanie nesprávnej kozmetiky. Hlavne pleť vie byť citlivá na chemické prísady, ktoré sa v kozmetike nachádzajú. Preto v prípade problémov vymeňte všetky kozmetické prípravky za prírodné.

Čo nám v kozmetike škodí

Používate roky rovnakú kozmetiku a myslíte si, že je tá pravá pre vašu pokožku? Nemusí to byť celkom pravda. Kožné problémy sa môžu vyskytnúť aj po rokoch. Pokožka si skrátka povie dosť a vyšle vám varovné signály. Dekoratívna kozmetika plná chemických prísad dokáže vyvolať akné, zápaly očí alebo aj silné alergické reakcie. Pozor by ste si mali dávať na výrazne parfumované alebo olejové prípravky na tvár. Olejové zložky vnikajú do pórov, ktoré sa zanesú a spôsobia vám tvorbu vyrážok. Podobné je to s parfumovanými výrobkami dráždiacimi citlivú pokožku. Vyhnite sa používaniu prípravkov, ktoré obsahujú umelé látky akými sú ftaláty, parabény, etylénglykol a iné chemické zložky. Tieto prísady síce pomáhajú zjednocovať, zvlhčovať či zmäkčovať kozmetické prípravky, ale taktiež škodia vášmu zdraviu. Iste si položíte otázku, ako sa týmto prísadám vyhnúť. Odpoveď je jediná. Dajte prednosť prírodnej kozmetike. V súčasnosti si môžete vybrať z viacerých značiek dekoratívnej, vlasovej či telovej kozmetiky, ktorá neobsahuje jedinú chemickú zložku. BIO prípravky sú cenovo dostupné a hlavne vám pomôžu zlepšiť stav kože i vlasov. Presvedčte sa sami o širokej ponuke prírodnej kozmetiky za skvelé ceny na stránkach internetového obchodu naureus.sk.

Naozaj kvalitná dekoratívna kozmetika

Hľadáte očné tiene, balzamy, rúže, make-upy či púdre vo vysokej BIO kvalite? Vsaďte na značku Lavera. Firma Lavera bola založená pred viac ako tridsiatimi rokmi v Nemecku. Počas svojho pôsobenia sa dostala medzi štyroch najvýznamnejších výrobcov prírodnej kozmetiky na svete. Značka Lavera je synonymom kvalitnej kozmetiky určenej pre citlivú pleť. Lavera má vo svojej ponuke výrobky pre kompletnú starostlivosť o kožu i vlasy. Všetky ingrediencie vo výrobkoch Lavera sú z  prírodných zdrojov, ich produkcia je ekologická, 95 % prípravkov je vegánskych, výrobky nie sú testované na zvieratách a nezaťažujú vašu pokožku či prírodu.