Technika a Internet

Obľúbené hry na Xboxe v roku 2022

388
0
Zdieľaj
Obľúbené hry na Xboxe v roku 2022
Obľúbené hry na Xboxe v roku 2022

V tomto roku sa budeme mať skutočne na čo tešiť. Zatiaľ čo v uplynulom období nevyšla ani jedna z hier, ktorú sme už dávno vyzerali, tento rok to bude poriadna jazda. Aké hry sa budú najviac schádzať?

Únorová pecka už vyšla

Je to len pár dní, kedy vyšla očakávaná hitovka. Xbox live gold na 12 mesiacov si tak môžete teraz vychutnať skutočne naplno. 18. februára totiž uzrela svetlo sveta hra Horizon Forbidden West. Tu si so službou Xbox live gold rozhodne nesmiete nechať ujsť! Zakázaný západ bude plný nových pomôcok, ale aj nástrah. Aloy sa síce v diele Horizon Zero Dawn podarilo skazu sveta odvrátiť, teraz ale bude musieť vo svojom úsilí pokračovať ďalej. Vydá sa na západ.

Gran Turismo 7 vyjde v marci

Priznajte sa – kto sa už teraz nemôže dočkať, až si zaparí Gran Turismo a jeho pokračovanie? Táto hra vyjde štvrtého marca a už teraz sa na ňu trepu ruky mnohých z nás. Rozhodne nie sme výnimkou a už sa tešíme na avizovanú takmer stovku tratí, na ktoré sa bude môcť preháňať niektoré zo 420 áut. Pretekársky pohľad, ktorý si už zaslúžime. Zabudnite na všedné starosti a dajte si túto chuťovku od Polyphony Digital a Sony.

Vyplatí sa počkať si

Niektoré hry ale budú predstavované až počas priebehu roku 2022. Ide najmä o tituly, ktoré sa ešte stále tvoria. Test Drive Unlimited Solar Crown sa radí medzi kôstky, ktoré uvidíme až v druhej polovici tohto roku. Avizovaný dátum uvedenia je 22. septembra. Na čo si rozhodne ešte počkáme, ale už teraz sa tešíme, je projekt S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl. Táto akčná strieľačka postapokalyptického žánru, ktorú majú na svedomí ukrajinské štúdiá GSC Games World, vyjde až v decembri tohto roku.

Aj v roku 2022 nebude núdza o kvalitnú zábavu. Elden Ring vychádza 25. februára, Forspoken 24. mája, a Starfield až 11. novembra. Stále tak bude na čo sa tešiť.