Životný štýl

Pečiatka na potlač tašiek ako originálny darček!

1238
0
Zdieľaj
Pečiatka na potlač tašiek ako originálny darček!

Nachádzate sa v situácii, kedy neustále premýšľate nad vhodným výberom darčeka? Máme pre vás jedinečné riešenie! Pečiatka podľa vlastného návrhu ako potlač na tašky je skutočne ideálna voľba k akejkoľvek príležitosti.

Taška s vlastnou grafikou je originálne riešenie. Okrem iného, v dnešnej dobe ich budete mať možnosť zakúpiť aj vo väčších množstvách. Potlač tašiek alebo krabíc si tiež môžete urobiť sami, a to pomocou pečiatky.

Veľkoformátová XXL pečiatka

V súčasnosti je veľkoformátová XXL pečiatka druhá najväčšia mechanická pečiatka na trhu. Ideálna je na využitie pre potlač papierových tašiek, obalových materiálov, a to v strednom objeme.

Taktiež sa nezabúdajte starať o produkt, akým je pečiatka. Pred každým použitím by ste ju mali namočiť vo farbe. Tá sa dá, samozrejme, dokúpiť aj zvlášť.Pečiatka na potlač tašiek

Patentovaný systém colop

Pečiatky sú vyrábané kvalitnými firmami, a to najmä od rakúskych gigantov. Jedným z nich je aj patentovaný systém colop. Táto spoločnosť je známa predovšetkým pre neustálu inováciu svojich produktov.

Produktový sortiment zahŕňa veľký výber pečiatkových riešení. Tie sú zamerané najmä pre rôzne aplikácie a výrobu kancelárskych, dátumových, vreckových a textových pečiatok. Nachádzajú sa v rôznych tvaroch, ako napríklad obdĺžnik alebo kruh.

Navrhnite si pečiatku online

V dnešnej modernej dobe máte možnosť navrhnúť si vlastnú pečiatku online. V prvom kroku si nadefinujete podobu odtlačku. Neskôr si môžete vybrať medzi širokou škálou rôznych farieb a veľkostí písma. Navolíte si tiež vlastné parametre pečiatky a jej zarovnanie.

Okrem iného, systém bude všetko kontrolovať a v prípade nečitateľnosti vás nepustí ďalej. Dokonca, máte možnosť nahrať si vlastnú grafiku, ktorú ste si už navrhli vopred, a tak urýchlite celý proces výroby.