Dobrá rada

Podnikajte výhodne. Prenajmite si kanceláriu

1904
0
Zdieľaj

Nočnou morou každého podnikateľa v Bratislave je minúť polku zarobených peňazí len na splácanie úveru za kancelárske priestory, resp. za nevýhodne prenajaté kancelárie. Ak nechcete patriť medzi týchto nešťastníkov aj vy, prinášame vám tip na cenovo dostupné kancelárie na prenájom v Bratislave, ktoré si nebudete vedieť vynachváliť.

Prenajatá kancelária vás nemusí vyjsť draho

Je dôležité si pre podnikanie nájsť taký priestor, ktorý bude ľahko prístupný vám i vašim spolupracovníkom alebo klientom. Často sa stáva, že klienti v neznámom meste dlho blúdia, kým sa ocitnú na správnej adrese. V hlavnom meste navyše nie je ničím nezvyčajným problém s parkovaním, a preto je dobré nájsť si v Bratislave takú kanceláriu, ktorá je „v centre diania“, s ponukou parkoviska pre vás a vaše návštevy a navyše je aj cenovo dostupná. V blízkosti areálu bratislavského letiska takéto možnosti máte. Budete nadšení z množstva priestorov, z ktorých si viete vybrať podľa svojho gusta. Zabudnite na dlhoročné splácanie úverov, ktoré ste si pobrali na vlastné kancelárske priestory. V súčasnosti je moderné podnikanie v prenajatej kancelárii, pretože nikdy neviete, ako dlho budete kanceláriu potrebovať. Ak sa vám jej priestory časom zazdajú malé, jednoducho sa pozriete na niečo väčšie, čo sa prispôsobí vašim potrebám. Často sa stáva, že vám do tímu pribudne viac ľudí, a bolo by nezmyselné tlačiť sa v malej krabičke ako sardinky. Bratislavské letisko ponúka cenovo dostupné kancelárie na prenájom.

Prenájom rôznych druhov kancelárií

Ak si prenajmete kanceláriu v areáli bratislavského letiska, budete mať na dosah diaľničný obchvat i nákupné strediská a zastávky MHD. Areál je chránený 24 hodín denne, takže si môžete byť istí, že vašu kanceláriu nenavštívia neželaní noční hostia. V súčasnosti sa kancelárie rozkladajú na ploche 10 900 m2.  Prenájom týchto kancelárskych priestorov je výhodný aj preto, že si klient môže prispôsobovať kanceláriu podľa svojich požiadaviek. Pri rozhodovaní, ktorá kancelária je tá správna pre vás, určite zavážia mnohé fakty. Napríklad to, či budete mať k dispozícii aj kuchynku, či je v miestnosti zabezpečená klimatizácia a prirodzené vetranie, ako sú priestory vykurované a podobne. O kuchynke uvažujte najmä vtedy, ak sa budete v kancelári zdržiavať dlhodobo. Ak však nemáte záujem si variť kávu alebo zohrievať obed, je to zrejme preto, že sa neďaleko nachádzajú nákupné strediská so širokými možnosťami cenovo výhodného stravovania. Využijete to najmä v prípadoch, že s klientom potrebujete zájsť na služobný obed alebo večeru. Kancelárie na prenájom v Bratislave ponúkajú variabilitu, aj čo sa veľkosti kancelárskej plochy týka. Niekomu stačí prenajať si menší kancelársky priestor, iný sa potrebuje roztiahnuť do viacerých miestností alebo rovno na niekoľko poschodí. Neprehliadnuteľnou výhodou využívania kancelárií v areáli bratislavského letiska je tiež fakt, že si ku kancelárii môžete prenajať aj sklady a máte tak všetko krásne poruke.