Dobrá rada

Porovnajte si poistenie auta. Oplatí sa to.

1594
0
Zdieľaj

Na vašom aute by ste šetriť nemali. Či už ide o výbavu, zabezpečenie alebo poistenie, cena by nemala byť rozhodujúcim kritériom. To však neznamená, že aj tak nemôžete ušetriť. Najmä pri povinnom zmluvnom poistení, ktoré musí mať každé vozidlo. Aj to však má svoje výhody. Vaše PZP si môžete prostredníctvom pripoistení zostaviť tak, ako potrebujete a vďaka online porovnaniu cien určite ušetríte.

Poistite si iba to, čo naozaj využijete

Poisťovne dnes ponúkajú rôzne balíky poistení, v rámci ktorých sa môžete poistiť proti rôznym rizikám. Ak vám žiadny balík nevyhovuje, môžete si poistenie zostaviť podľa toho, čo sa vám hodí. Orientácia vo všetkých ponukách poisťovní je však náročná a málokto na to má čas. Preto vám stačí využiť online porovnanie cien PZP. Pomocou kalkulačky pre výpočet poistenia sa rýchlo zorientujete vo všetkých dostupných ponukách a ľahko si vyberiete presne tú ponuku, ktorá vám najviac vyhovuje. Hľadáte výhodnú cenu poistenia pre vaše luxusné auto alebo vhodnú kombináciu pripoistení pre rodinné vozidlo? Porovnajte si ceny a ideálne poistenie takto nájdete pre každú značku vozidla, zároveň na vašom PZP ušetríte v každom prípade.

Nová daň sa PZP netýka

Svet poistenia je teraz hore nohami kvôli zavedeniu novej dani z neživotného poistenia. Táto nová daň sa však na PZP nevzťahuje. Preto, ak vám vaša poisťovňa oznámila, že sa výška vášho poistného zvýšila, zodpovedné sú iné faktory, ktoré sú individuálne pre každého vodiča. Ak sa vám zmena vášho poistného nepáči, zúfať nemusíte. Výpoveď PZP možno podať v niekoľkých jednoduchých krokoch a nové, lacnejšie poistenie si vďaka kalkulačke pre porovnanie cien poistenia nájdete do niekoľkých minút.

Zdroj obrázka: pixabay.com