Dobrá rada

Postele

3171
0
Zdieľaj
Postele

Posteľ je zrejme tá najdôležitejšia časť nábytku – zdravý spánok nám zaberie tretinu nášho celého života. Preto je kvalitná posteľ veľmi dôležitá.

Kvalitný oddych aj spánok

Aby ste sa mohli dobre a kvalitne vyspať, potrebujete na to dobrú a kvalitnú posteľ. U nás v Drevenej Krajine si dávame veľmi záležať aby naše postele boli tie najkvalitnejšie na trhu.

V súčasnosti je kvalitný a dobrý spánok skôr luxusom ako samozrejmosťou, avšak s našimi posteľami to budete mať o čosi ľahšie, predovšetkým preto, lebo sú vyrobené z kvalitného a pevného dreva, ktoré je odolné a je podstatne menej náchylné na poškodenie ako postele z iných materiálov a zároveň dodávajú vášmu domovu pokojný a pohodlný nádych prírody.

Materiál, z ktorého sú naše postele vyrábané pochádza predovšetkým z kvalifikovaných a zodpovedných odvetví drevárskeho priemyslu.

Naše drevené postele sú pokryté farbou a lakmi založenými na vodnej báze, čo spája príjemné s užitočným – vždy im dodáva nádherný lesk a chráni ich proti škodcami ako sú plesne alebo roztoče a dokonca aj pred Ultra-fialovým žiarením zo slnečných lúčov.

Tento náter tiež umožňuje nábytku voľne dýchať a tiež poskytuje správne prostredie pre priebeh prirodzených starnúcich procesov dreva, takže sa nemusíte báť plesní, či zatuchnutia.

Prečo práve naše postele?

Drevené postele z Drevenej Krajiny sú vynikajúcou kúpou hlavne kvôli využitiu kvalitných drevených materiálov, starostlivého odborného spracovania a univerzálnemu dizajnu, ktorý sa hodí do každej spálne.

Posteľ do spálne by mala byť predovšetkým veľmi pevná a odolná a preto sa oplatí vyberať si postele z kvalitných a prírodných materiálov, ktoré tieto vhodné parametre dôkladne zabezpečujú.

Prečo práve drevenú posteľ?

Pretože tak ako strom, ktorý rastie v lese a je pevne zakorenený v pôde dokáže prežiť a vydržať aj v tých najťažších poveternostných podmienkach (napríklad silný a vytrvalý mráz alebo veľké a neznesiteľné horúčavy) tak aj naše postele vydržia tie najťašie podmienky vo vašej domácnosti.

Ako materiál pri výrobe našich drevených postelí používame výhradne fínsku borovicu, ktorá je ako drevo veľmi pevne a aj mimoriadne odolné proti poškodeniu, čím sa stáva vynikajúcim stavebným a podporným materiálom. Určite za to budete veľmi radi, keď budete s istotou zaspávať na našej drevenej posteli.

Okrem kvality sa zameriavame aj na praktickosť našich výrobkov a preto si anše postele určite zamilujete pre ich univerzálne rozmery, vďaka ktorým sa hodia naozaj do každej spálne.

Viac informácií a výber našich postelí nájdete na https://drevenakrajina.sk/