Dobrá rada

Rúže na jar? Týchto 5 odtieňov musíte mať!

330
0
Zdieľaj
Rúže na jar? Týchto 5 odtieňov musíte mať!
Rúže na jar? Týchto 5 odtieňov musíte mať!

Blíži sa jar a spolu s ňou sa pomaly, ale isto odhadzujú rúška vo všetkých vnútorných priestoroch. To znamená jediné – rúže sa vracajú na scénu! Ktoré odtiene budú trendy túto jar a prečo by ste mali dať šancu farebným rúžom aj vy?

Šťavnatá broskyňová

Ak niektorá z farieb dominuje jarným rúžom, potom je to svieža broskyňová. Na trhu ju nájdete v niekoľkých rôznych variantoch, od výraznejších po nežnejšie tóny. Tak či onak, s rúžom v odtieni peach nikdy nešliapnete vedľa. Hodí sa nielen vo chvíľach, kedy túžite po prirodzenejšom vzhľade, ale rozžiari vaše pery aj vtedy, keď sa sebe nebudete mať okrem rúžu žiadne iné líčidlá.

Ikonická červená

Povedzme si to na rovinu, červený rúž skrátka nesmie chýbať v kozmetickej taštičke žiadnej ženy spolu s dobrým parfémom a korektorom. Červených odtieňov je na trhu neuveriteľné množstvo a pri výbere toho správneho si musíte dať veľmi záležať. Avšak výsledok bude stáť za to. Červený rúž je skvelým spoločníkom na večernej schôdzke aj počas posedenia s priateľmi. Je síce výraznejší, ale na druhú stranu, váš úsmev určite nezostane bez povšimnutia.

Perleťový sen

Perleťové rúže boli v kurze kedysi a sú v móde aj dnes. Nielen že dodávajú perám osobitný lesk, ale sú skrátka výnimočné a nie každá žena si na nich trúfne. Skúste túto jar vystúpiť z davu a siahnite po rúži s perleťou. Skvelou voľbou môže byť napríklad sýto ružová alebo vínový rúž s perleťovým efektom.

Lesklá ružová

Ružová farba je takmer vždy trefou do čierneho. Obzvlášť ak si zvolíte lesklý variant rúžu. Ten je potom dokonalou zmesou rúžu a lesku na pery. Vďaka tomu dodáte celému svojmu líčeniu osobitný šmrnc. Niektoré lesklé rúže majú dlho trvajúci efekt, takže si ich spoločnosť môžete vychutnať o to dlhšie.

Nude pohladenie

Posledným hitom tohtoročnej jari budú bezpodmienečne matné a nude odtiene. Počínajúc krémovou pleťovou cez svetlé béžové tóny a končiac hnedou farbou. Nude rúže sú vhodnou voľbou do práce, na prechádzku po meste, ale aj len tak, keď si chcete dopriať jemné líčenie. Navyše dávajú krásne vyniknúť výraznejšiemu očnému make-upu či linkám.