Zdravie a Krása

Štyri najjednoduchšie účesy na bežný deň!

31407
0
Zdieľaj

Najťažšou časťou pre väčšinu ľudí je ráno. Každý vstáva skoro do práce, má málo času a je rád, že sa vôbec oblečie, do toho správneho oblečenia. Ženy si robia mejkap a na vlasy mnohokrát zabúdajú. Tie si dajú do vrkoču alebo drdolu, ktorý je však už nudný. Vyskúšajte tieto štyri jednoduché účesy, ktoré vytvoríte za pár minút a nie sú vôbec ťažké.

Mnohé ženy majú ráno najväčší problém s vlasmi. Či už máte krátke, dlhé alebo stredne dlhé vlasy, vždy sa nájde niečo, čo na nich nemáte radi. Buď sú bez objemu, sú moc rovné, moc kučeravé alebo stále odstávajú. Skončite s týmto a spravte si jeden z týchto účesov, ktoré sa vám určite zapáčia.

  1. Zapletaný vrkoč trochu inak

Obyčajný vrkoč, ktorý si robíte na bežný deň by ste si mohli oživiť ešte zapletaným či „zamotaným“ vrkočom. Deň predtým, ako si budete tento účes robiť si umyte vlasy. Čerstvo umyté vlasy potom poriadne očešte, dajte si ich do vrkoču a poriadne zalakujte. Takto prichystané vlasy potom jednoducho rozdeľte na dve časti a zatočte. Všetko môžete ešte doladiť lakom na vlasy, ktorý vám skvelo spevní celý účes a nebudete sa musieť báť, že by sa vám po čase rozpadol. Takisto môžete do vlasov podávať aj rôzne gumičky alebo sponky, ktoré celý účes skvelo doplnia a budete vyzerať omnoho lepšie J

  1. Drdol

Drdol sa hodí na každú príležitosť, či už idete na formálnu schôdzu do práce alebo len tak do mesta. Dá sa urobiť na niekoľko spôsobov a je len na vás, ktorý si vyberiete. Čo tak skúsiť niečo iné, romantickejšie? Skvelou voľbou je aj drdol vytvorený za pomoci veľkej gumičky. Rovnako ako pri prvom účese, základ tvorí klasický vrkoč, ktorý zalakujte pre lepšiu výdrž. Pri gumičku, ktorá vám drží váš vrkoč si dajte hrubú, veľkú gumičku, ktorá je vytvorená práve na tento typ drdolov. Vlasy si jednoducho obmotajte okolo tejto gumičky a tie, ktoré vám vystali pozastrkujte tak, aby vám ich nebolo vidno. Pomôcť vám môžu aj malé čierne sponky, ktoré skvelo skryjete medzi vlasy.

  1. Polovičný drdol

Medzi obľúbené účesy sa dostal aj polovičný drdol, ktorý sa teší stále väčšej a väčšej popularite. Jediné čo potrebujete, je mať poriadne rozčesané vlasy, aby ste ich mohli správne rozdeliť. Navrchu hlavy si spravte vrkoč, ktorý vám bude dobre držať. Zafixujte si vlasy lakom alebo gélom na vlasy, aby vám maličké vlásky netrčali na všetky strany. Potom si jednoducho okolo gumičky, ktorá vám drží vrkoč, obmotajte vlasy a spravte si drdol. Výsledný účes si zafixujte spinkami a lakom.

 

  1. Priberaný účes

Priberané vrkoče nebývajú práve najľahšie, a keď sa snažíte urobiť si ich sami, je to naozaj boj. Tento vám však pôjde naozaj od ruky. Vlasy si rozčešte a oddeľte časť, ktorú potrebujete. Postupujte tak, akoby ste plietli klasický priberaný vrkoč. Zastavte sa na temene hlavy a zafixujte si vrkoč tenkou gumičkou. Ak si ho chcete ešte viac vylepšiť, jednoducho si na konci urobte menší drdol.