Dobrá rada

TRENDY V OBRÚČKACH PRE JESEŇ 2019

1381
0
Zdieľaj

Jesenné, predovšetkým septembrové termíny sa u snúbencov tešia veľkej obľube. Ak teda patríte k párom, ktoré si svoje „Áno“povedia už túto jeseň, pokračujte v čítaní a zistite, aké obrúčky sú pre blížiacu sa sezónu v trende.

Sledovať trendy v obrúčkach sa oplatí

Pojem „ísť ruka v ruke s módou“ sa nemusí nutne týkať len najnovších modelov oblečenia či topánok, ale môže sa prekvapujúco vzťahovať aj na obrúčky. Podobne ako pri oblečení, aj v tejto oblasti sa trendy z roka na rok menia a určite by ste nechceli, aby niekto zo svadobných hostí alebo vašich priateľov považoval vaše svadobné obrúčky za staromódne. Je preto dobré vedieť, čo sa v dnešnej dobe pri obrúčkach hodí a čomu by ste sa naopak už radšej mali vyhnúť. Pri dámskej obrúčke sú v prvom rade v móde kamienky buď vo forme zirkónu alebo briliantu, ktoré môžu pokrývať celú obrúčku, ako napríklad model Eliso White alebo len jej časť, čo platí pri obrúčke Slunce White. Pánska obrúčka je v oboch prípadoch hladká, pôsobí však nemenej elegantne a dokonale ladí so svojou dámskou polovičkou.

Pri téme materiálu, z ktorého sú obrúčky vyrobené platí, že biele a žlté zlato má stále svojich priaznivcov, pre jeseň 2019 sa však do popredia čoraz viac dostáva ružové zlato, ktoré je priam stvorené predovšetkým pre citlivo založené páry, ktoré nemajú problém s romantickými prejavmi vzájomnej lásky hoc aj pred celým svetom. Perfektným príkladom ružového zlata sú obrúčky Kelly Red s matnými líniami pretínajúcimi lesklý povrch obrúčok, zatiaľčo zásnubný prsteň v tomto prevedení zastupuje napríklad model Sofia Red s pôsobivým zirkónom.

Praktický zdroj inšpirácie a noviniek pri obrúčkach

Ak nazriete do ponuky profesionálneho internetového obchodu Brilas, ľahko zistíte, že tradičné zlato a striebro už nie sú jedinými alternatívami, ktoré máte pri obrúčkach k dispozícii. Trendovou záležitosťou tohtoročných obrúčok sú totiž obrúčky z chirurgickej ocele alebo z titanu, ktoré vynikajú svojou vysokou kvalitou, dlhodobou odolnosťou voči korózii, dizajnom prepracovaným do najmenších detailov a antialergénnym faktorom. Zaujať vás môžu okrem iných oceľové obrúčky Connie Steel s pozlátenou zlatou líniou či titanové obrúčky Malvina Titan s trojicou zirkónov dekorujúcich dámsku obrúčku.