Domácnosť a Záhrada

Upratovanie domácností s použitím bezchlórovej rady na upratovanie

1620
0
Zdieľaj

Každá žienka si veľmi dobre uvedomuje, že pravidelné upratovanie domácnosti nie je žiadna zábava. Umývanie podláh, čistenie okien či povrchov na toalete nám dajú z času na čas poriadne zabrať, no výsledok stojí rozhodne za to! Aby sa vám však upratovalo ľahšie, je vhodné mať po ruke účinných pomocníkov, ktorí zaistia nielen požadovaný lesk, ale najmä čistotu. Ak chcete eliminovať baktérie a zbaviť sa nepríjemných nečistôt, siahnite po bezchlórových prípravkoch, ktoré dokonale čistia, výborne dezinfikujú a okrem toho nádherne voňajú.

Nech sa podlahy lesknú!

V žiadnom prípade by ste nemali podceniť pravidelnú údržbu podláh. Totiž, hrubé nečistoty akými sú piesok či drobné kamienky môžu výrazne poškodiť povrch podláh, najmä plávajúce podlahy, ktoré sú náchylnejšie na poškodenie. Vhodné je zvoliť tekuté čistiace prostriedky Savo bez chlóru, vďaka ktorým bude podlaha nielen žiarivo čistá, ale tiež účinne zbavená baktérií a drobných nečistôt. Okrem toho budú vaše podlahy nádherne voňať, čo sa prejaví sviežim a čistým ovzduším v domácnosti!

Čistá kuchyňa musí byť

Ak je vaša kuchyňa zanedbaná, upratovanie si naplánujte na viacero etáp – nikdy sa nesnažte upratať všetko behom jedného dňa, čo by vás koniec koncov demotivovalo. Zanesenú špinu či mastnotu na povrchoch môžete odstrániť bezchlórovým odmasťovačom Savo, ktorý zaisťuje prvotriednu dezinfekciu a zároveň pomáha odstraňovať alergény spôsobené prachom či prítomnosťou domácich miláčikov.

Bez chlóru na toalete i v kúpeľni

Snáď najvyššiu pozornosť pri upratovaní by sme mali venovať toalete a kúpeľni, kde sa koniec koncov nachádza najviac baktérií a mikroorganizmov. Na umytie zrkadla sa doporučuje použiť prípravky na sklo a okná, pričom lepšie sú tie, ktoré vytvárajú penu. Umývadlo, vaňu či sprchový kút je vhodné očistiť univerzálnymi čistiacimi obrúskami Savo bez chlóru, ktoré nie je potrebné opláchnuť či utrieť do sucha. A výsledok? Žiarivá toaleta i kúpeľňa bez akýchkoľvek nečistôt!