Životný štýl

Už ste vyskúšali nákup kozmetiky cez internet?

1062
0
Zdieľaj
Už ste vyskúšali nákup kozmetiky cez internet?

Prezradíme vám, kde nájdete širokú a prehľadnú ponuku kozmetických prípravkov, prečo sa kupovať v e-shope oplatí aj aké možnosti máte na výber v oblasti vlasovej kozmetiky.

Čo vám ponúka online drogéria?

Kupovanie kozmetiky cez internet je nielen praktické, ale aj rýchle, pohodlné a spája sa s rôznymi zľavami. Presvedčí vás o tom e-shop slovenskej drogérie Bugy založenej v roku 1999. Jej klienti majú možnosť využiť lákavý vernostný program s rôznymi zľavami vzťahujúcimi sa na akciový alebo neakciový tovar. Drvivá väčšina produktov je dostupná skladom, čo je zárukou rýchlej dopravy tak v rámci Slovenskej, ako aj Českej republiky. Platbu za objednávku je možné vykonať buď bankovým prevodom na účet, platobnou kartou, klasickou dobierkou v momente prevzatia zásielky od kuriéra alebo v rámci osobného odberu v kamennej predajni spoločnosti v Dolnom Kubíne.

Aké kozmetické prípravky si môžete zakúpiť?

Jednotlivé kategórie tejto online drogérie zahŕňajú rôzne produkty, vrátane farieb na stenu, parfémov, lazúr na drevo či rebríkov. Jednou z najrozsiahlejších a najobľúbenejších kategórií je kozmetika, pri ktorej je možné využiť atraktívne množstevné zľavy aj dámske a pánske darčekové kazety pre obdarovanie niekoho blízkeho. Pre prehľadnejší výber je sortiment ďalej rozdelený na dekoratívnu, pleťovú, vlasovú alebo telovú kozmetiku. Počas aktuálnej letnej sezóny zaujmú tak opaľovacie prípravky, ako aj praktická kozmetika do lietadla a samozrejmosťou sú kozmetické prípravky určené špeciálne pre pánov. Svoje zastúpenie majú známe svetové značky, natrafíte však aj na kvalitnú bio a prírodnú kozmetiku.

Dôkladná starostlivosť o vlasy napríklad zahŕňa nielen šampóny, ale aj balzamy a kondicionéry či rôzne regeneračné prípravky. Pokiaľ si farbíte vlasy alebo chcete vyskúšať novú farbu, nemusíte chodiť len do kaderníctva, kvalitná farba na vlasy sa totiž dá bez problémov aplikovať aj v pohodlí vášho domova. V e-shope Bugy.sk máte na výber rozličné farebné penové tužidlá, oxidačné krémy, melíry a odfarbovače, farebné glitrové laky, vlasové korektory aj oživovače farby či farebné tónovacie spreje. Ak vás trápia žlté tóny vo vlasoch, odporúčame vám sekciu prípravkov anti-yellow, zatiaľčo odstránenie prípadných škvŕn počas farbenia ponúkajú čistiace gély a séra.