Dobrá rada

Užite si leto v štýlových pánskych plavkách, v ktorých čo najlepšie vynikne vaša postava

59
0
Zdieľaj
Užite si leto v štýlových pánskych plavkách, v ktorých čo najlepšie vynikne vaša postava

Či už sa práve chystáte na dovolenku k moru alebo si chodíte pravidelne zaplávať do bazéna počas celého roka, správny výber pánskych plaviek je základom každej vašej športovej aktivity. Na trhu je množstvo druhov pánskych plaviek. Značkové pánske plavky, štýlové pánske plavky s elegantným vzorom alebo športové pánske plavky. Vyberte si vzdušné pánske plavky v podobe voľných krátkych šortiek, vhodných pre vysoké postavy, klasické pánske plavky slipového strihu alebo vyskúšajte obtiahnutý boxerkový a bermudový štýl pánskych plaviek, ktorý sa hodí najmä na vysoké a svalnaté postavy mužov.

Na každú aktivitu si vyberte ten správny strih a štýl pánskych plaviek

Aj samotná aktivita, na ktorú si obliekate pánske plavky je dôležitá pri výbere toho správneho strihu. Pri aktívnom športovaní si napríklad vyberte voľný strih pánskych plaviek, ktorý vám dovolí akýkoľvek pohyb a aktivitu. Ak sa chystáte relaxovať doma v bazéne alebo vo vírivke, vsaďte na kratší a obtiahnutý strih pánskych plaviek, v ktorom sa aj dokonale opálite. Samotný výber je teda len na vás. Isté ale je, že s jedným kusom pánskych plaviek v šatníku si nevystačíte, preto sa poobzerajte napríklad po pánskych plavkách vo výpredaji a zaobstarajte si hneď niekoľko kusov. Taktiež je dobré, ak máte na pláži plavky na prezlečenie.Užite si leto v štýlových pánskych plavkách, v ktorých čo najlepšie vynikne vaša postava

Vyskúšajte pestré farby pánskych plaviek a oslňte okolie

Okrem strihu, ktorý vám sedí najlepšie, je na výber aj veľké množstvo farebných prevedení pánskych plaviek. Od klasických jednofarebných pánskych plaviek cez vzorované pánske plavky, až po svieže žiarivé farby, v ktorých dokonale vynikne vaša opálená postava po exotickej dovolenke pri mori. Bledé farby pánskych plaviek preferujú tmavé typy mužov, pretože v nich viac vynikne ich snedá pokožka. Bledé typy mužov zasa obľubujú pestrejšie farby a vzory, ktoré upútajú pozornosť práve na plavky.