Dobrá rada

Veľké porovnanie prístreškov a stanov!

950
0
Zdieľaj

Ak bývate v dome, určite ste rozmýšľali nad prístreškom, vedľa domu, či na záhradu. Záhrada je ideálne miesto práve pre prístrešok, či stan, keďže práve na záhrade oddychujete a trávite príjemné chvíle. Prístrešky sa určite oplatia do každej záhrady.

Ak si chcete pozvať kamarátov, alebo máte rodinnú oslavu, viete využiť práve stan, alebo prístrešok. Využiť ho viete aj na vlastnú rekreáciu a viete pod neho položiť napríklad ping-pongový stôl a podobne. Avšak existujú rôzne typy prístreškov a stanov a je preto ťažké, vybrať ten najlepší. Čo sa teda oplatí kúpiť viac? Prístrešok, alebo nožnicový stan?

Prístrešok, alebo nožnicový stan?

Veľa ľudí má problém práve s výberom prístrešku, alebo nožnicového stanu. Nožnicový stan je skvelé riešenie pre menšie záhrady. Samozrejme, existujú aj veľké stany, ktoré sa nazývajú záhradné pavilóny. Záhradný pavilón je veľký stan, v ktorom môžete pokojne organizovať aj svadbu. Výhoda nožnicových stanov je kompaktnosť a jednoduchá konštrukcia. Konštrukcia je ľahká a skladacia a vďaka tomu, viete presúvať stan z miesta na miesto úplne jednoducho. Nemusíte sa báť ani zlých poveternostných podmienok. Nožnicové stany dokážu odolať aj tomu najhoršiemu počasiu. Nájsť takýto stan môžete pod názvom záhradný stan. Stan by však nemal byť vonku počas zimy, takže je ho potrebné odložiť do vnútra.

Druhým riešením sú spomínané prístrešky. Prístrešky nájdete vo väčšine záhrad. Ide totižto o pevnú a veľkú konštrukciu a veľa ľudí si preto vyberie práve prístrešok. Prístrešok sa dá pripevniť aj o dom, čo zaručuje obrovskú stabilitu. Z toho vyplýva, že ak chcete lacný a kompaktný prístrešok, určite si vyberte radšej nožnicový stan. Ak naopak chcete prístrešok na celý rok, vyberte si drevený, alebo iný prístrešok. Záleží teda len na vás, ktorý typ si vyberiete. Dôležité je, aby ste boli s výberom spokojný.

Tak čo? Už viete aký prístrešok, či stan si vyberiete?