Dobrá rada

Vyskúšali ste niekedy unisex parfémy? Toto sú ich výhody

874
0
Zdieľaj
Vyskúšali ste niekedy unisex parfémy? Toto sú ich výhody

Unisex parfumy predstavujú jedinečný svet vôní, ktoré sú vhodné pre mužov aj ženy. Hranice čisto dámskych a pánskych parfumov, ktoré platili v minulosti, sa pri nich celkom strácajú. Ak ste ich ešte nikdy nevyskúšali, práve teraz nastal ten správny čas.

Unisex parfumy vás inšpirujú

Pre unisex parfumy sa často rozhodujú páry, ktoré chcú aj takýmto spôsobom vyjadriť, že patria k sebe. Ak sa rozhodnete pre unisex parfum, neznamená to, že budete voňať rovnako ako vaša polovička. I keď bude základ vône rovnaký, v spojení s unikátnou vôňou vašej pokožky bude na každom z vás vyznievať trochu inak.

Unisex parfémy pristanú aj mladším ročníkom. Často sa medzi nimi nachádzajú svieže vône, ktoré k tomuto veku najviac pristanú. Sú tiež dobrou voľbou, ak hľadáte darček, no neviete, aká vôňa by sa obdarovanému najviac páčila.

Ktorý vybrať?

Parfémy unisex obsahujú tóny charakteristické pre pánov aj dámy. Aby sa parfum pekne rozvinul, nanášajte ho na pulzové body za uši, na vnútornú stranu zápästia, do lakťovej a podkolennej jamky. Na týchto miestach je teplota pokožky vyššia, vôňa parfumu je vďaka tomu intenzívnejšia a má dlhšiu výdrž. Pokiaľ neviete, ktorý vybrať, pripravili sme pre vás niekoľko tipov, ktoré vás iste oslovia.

Svieže parfémy unisex

Hľadáte svieži parfum, ktorý vás naplní energiou i počas náročného dňa a prinesie vám chladivé pohladenie aj v horúcom počasí? Potom sú tu pre vás citrusové parfémy unisex. Spojenie chladivej mäty, omamného jazmínu a citrusovo sladkých tónov kumquatu vyčarí unikátny súlad s dlhotrvajúcou výdržou. Doplnená o tóny sečuánskeho korenia vás táto vôňa naplní sebaistotou v každej situácii.

Sladké a opojné vône pre každého

Predstavte si spojenie hrejivých, sladkých tónov santalového dreva a upokojujúcej vanilky. Teplé drevité tóny predchádza svieži bergamont a citrón spolu s pikantnými akordami korenia. Ich zaujímavá vôňa vás zavedie do čistoty nedotknutej prírody, a rovnako ako ona vás dokáže uchvátiť svojimi nepreskúmanými zákutiami. Tento unisex parfém vás bude sprevádzať do práce aj do školy a zaujme tiež na večernej párty.

Orientálna vôňa, ktorá vás očarí

Jemný, no zároveň výrazný súzvuk orientálnej vanilkovej vône, tónov kakaa a kávy vám pripraví okúzľujúci zážitok v podobe unisex parfumu. Prenesie vás do tajomného sveta starých národov a predstaví exotiku ďalekých krajín. Tóny kakaa a vanilky oslovia aj tých, ktorí hľadajú parfum, ktorý povzbudí ich zmysly. Táto vonná kompozícia je doplnená o sladkosť sušeného ovocia, horký pomaranč a fazulu tonka. Výsledkom je vábivý parfum, ktorý zaujme kdekoľvek sa ocitnete.