Životný štýl

Vyzdobte svoj domov vianočným osvetlením a vychutnajte si sviatočnú atmosféru.

146
0
Zdieľaj
Vyzdobte svoj domov vianočným osvetlením a vychutnajte si sviatočnú atmosféru.

Ani sa nenazdáme a sú tu Vianoce. Čím ďalej, tým viac majiteľov rodinných domov i bytov si svoje domovy zdobí pestrými svetielkami, aby si atmosféru Vianoc čo najlepšie užili. Zároveň tým urobia radosť deťom, spríjemní cestu okolo domu susedom a okoloidúcim, ale tiež pozdvihnú náladu sebe. Vianočné osvetlenie dokáže vás príbytok skrášliť elegantne, veselo, netradične aj extravagantne, záleží na tom, akému druhu osvetlenia dáte prednosť.

Jednofarebnosť aj pestrosť v mnohých podobách

Každoročne nás dokážu prekvapiť nové nápady výrobcov vianočného osvetlenia. Vyberať si môžete medzi rôznymi svietnikmi, ktoré umiestnite za okno alebo do interiéru, rovnako sa dá vyzdobiť balkón napr. krásnou LED reťazou v podobe dažďa či padajúceho snehu.

Obľúbené sú aj reťaze z LED svetielok, ktoré si môžete vybrať z rôznych odtieňov bielej alebo aj pestrofarebné. Tie potom naviniete kdekoľvek sa vám zapáči, napríklad na strom v záhrade, na altánok, vonkajšie posedenie alebo ním vyzdobíte vstup pri bránke. Dĺžky reťazí sú rôzne, vybrať si môžete napr. aj 10m LED reťaz so 100 svetielkami.

Umelé stromčeky ako živé

Iste ste už mali možnosť presvedčiť sa o tom, že umelé vianočné stromčeky môžu byť takmer na nerozoznanie od tých živých. Ak chcete ušetriť alebo ste ohľaduplní k prírode, umelý stromček je skvelou voľbou. Vydrží vám mnoho rokov, je skladný, nevyžaduje žiadnu údržbu a vybrať si určite dokážete, aj čo sa týka typov drevín.

Nesmieme zabudnúť ani na netradičnejšie umelé stromčeky, ktoré sú už dostupné v rôznych farbách. Na stránke Hawaj.sk nájdete napr. biele alebo fialové stromčeky.

Aj na umelý vianočný stromček je dôležité zaobstarať si tie správne vianočné svetielka. Riadiť sa môžete trendmi aktuálnej sezóny, ale aj svojimi preferenciami, alebo zladiť farbu osvetlenia s farbou obrusu, ostatnej výzdoby či priania detí.

Na stránke Hawaj.sk si môžete z pohodlia domova objednať vianočné osvetlenie, aj umelé vianočné stromčeky. Vyzdobte si svoj domov už za pár dní a tešte sa z Vianoc aj kúzla zimy.