Dobrá rada

Základom domáceho baru sú pohodlné barové stoličky

376
0
Zdieľaj
Základom domáceho baru sú pohodlné barové stoličky
Základom domáceho baru sú pohodlné barové stoličky

Plánujete rekonštrukciu kuchyne a uvažujete o domácom bare? Alebo už bar máte, ale posedenie pri ňom vás neláka, pretože ste si zaobstarali stoličky, na ktorých je po chvíli sedenie nepohodlné a radšej sa premiestnite na sedačku?

Bar je skvelým miestom, kde môžeme tráviť večery vo dvoch alebo s priateľmi a bola by škoda nevyužiť ho naplno práve kvôli nekomfortným stoličkám.

Ak si prajete vyberať si barové stoličky z dostatočnej ponuky, zároveň máte vysoké požiadavky na kvalitu, vzhľad i pohodlie, navštívte webovú stránku Hawaj.sk. Z rôznorodej ponuky, farieb i použitých materiálov si s veľkou pravdepodobnosťou vyberiete aj vy tie pravé modely pre vás.Základom domáceho baru sú pohodlné barové stoličky

Netradičné vyhotovenie, kvalita a stabilita

Ak preferujete nevtieravý vzhľad, mohli by sa vám zapáčiť moderné barové stoličky H-15 v hnedom prevedení. Hodia sa k baru vo svetlom aj tmavom prevedení, eleganciu im dodáva nielen tvar sedadla a jeho potiahnutie umelou kožou, ale aj noha z pochrómovanej ocele so zrkadlovým efektom.

Nosnosť stoličky je 120 kg, bezpečné sedenie tak ponúka aj statnejším užívateľom. Sedadlo je otočné a výškovo nastaviteľné, s rozmermi 56×40 cm je teda dostatočne priestranné. Stabilitu celej stoličky zaisťuje kruhová podstava s priemerom 38,5 cm.

Domácky a útulne

Ďalšími veľmi peknými barovými stoličkami sú tie s názvom Martina v krémovom prevedení. Dizajn vás nabáda na posedenie na nich, sú veľkoryso čalúnené a vďaka umelej kože, ktorou sú potiahnuté, sa nemusíte báť čistenia v prípade potreby.

Základom domáceho baru sú pohodlné barové stoličky

Aj v ich prípade je sedadlo otočné a výškovo nastaviteľné. Kvalitou nezaostáva ani noha stoličky, pochrómovaná oceľ so zrkadlovým efektom pôsobí čisto a elegantne. Tieto barové stoličky sú skutočne komfortné, veľmi pekné a dobre kombinovateľné s ďalším vybavením domácnosti.

Neváhajte a obohaťte svoj domov o barové stoličky za priaznivé ceny z e-shopu www.Hawaj.sk. Budete určite spokojní a hrdo pozvete k vášmu domácemu baru akúkoľvek návštevu či priateľov.