Móda a Nakupovanie

Zažiarte v posledný deň v roku. Čo si obliecť na silvestrovskú párty?

7921
0
Zdieľaj

Vianoce sú už síce za nami, no čaká nás ešte rozlúčka so starým rokom a vítanie toho nového. Ide o výnimočný večer opakujúci sa len raz do roka, preto si zaslúži aj patričnú prípravu. Okrem skvelého jedla či nápojov stojí za mienku aj starostlivo pripravený imidž. Veď predsa chceme zažiariť a cítiť sa dobre. Prečítajte si tipy na silvestrovský outfit, či už budete oslavovať v kruhu priateľov na chate v horách, alebo sa vyberiete na párty do mesta či na ples.

Doprajte si čas

Najhoršie je, ak si všetko necháte na poslednú chvíľu. Prípravám na silvestrovskú noc samozrejme nemusíte venovať pol dňa, no určite vám ich uľahčí to, ak už budete mať určitú predstavu o vašom outfite. Vyhnete sa tak zbytočnej nervozite, stresu či postávaniu pred zrkadlom s niekoľkými kúskami oblečenia v ruke. Preto si radšej dopredu premyslite, v čom by ste sa cítili najlepšie a v silvestrovský večer to už len vytiahnite zo skrine a prípadne skombinujte s doplnkami.

Silvestrovský bál

Ak sa chystáte osláviť posledný deň v roku v štýle bálu či plesu, prípravy budú pravdepodobne trochu zdĺhavejšie. Ak chcete naozaj zažiariť, nemali by ste vynechať ani manikúru či pedikúru, no nenechávajte si to na daný deň. Sú to procedúry, ktoré môžete absolvovať v niekoľkodňovom predstihu. Čo sa týka samotných šiat, trendom tejto sezóny je zlatá, krvavo červená, tmavo fialová a čierna farba. Nič nepokazíte ani kombináciou bielej a čiernej. Vhodným doplnkom je malá kabelka a pri výbere topánok okrem štýlu nezabúdajte ani na ich pohodlnosť. Nič nepokazíte ani flitrami, ktoré sú teraz in a navyše navodzujú slávnostnú atmosféru. V prípade, že sa rozhodnete pre flitrované šaty, nezabudnite na jednoduché topánky a kabelku, pretože menej je niekedy viac. Ak sa chcete cítiť sexi, môžete zvoliť šaty s odhaleným chrbtom či poriadne vysoké podpätky.

Silvester na diskotéke

Ak budete Silvester oslavovať v štýle disko a tanca, zvoľte o niečo pohodlnejší, no nie menej sexi outfit. Môžete si obliecť napríklad viacfarebné šaty. Ak vám pestrofarebnosť príliš nevonia, nič nepokazíte napríklad ani čiernymi čipkovanými šatami. Dôraz klaďte aj na výber topánok, príliš vysoké podpätky nemusia byť tou správnou voľbou, v prípade, že sa rozhodnete do nového roka pretancovať.

V kruhu priateľov

Silvestrovský večer sa nemusí niesť len v znamení bujarých osláv či plesov. Ak ste sa rozhodli stráviť ho v kruhu priateľov, určite sa budete chcieť cítiť pohodlne. Váš outfit si preto nebude vyžadovať ani veľké prípravy. No aj napriek tomu, že nebudete žiariť niekde na plese, určite sa chcete cítiť príjemne a pekne. Oblečte si preto niečo, v čom sa budete cítiť pohodlne, no tepláky to zrovna byť nemusia. Zvoľte jemný prirodzený make-up a nepreháňajte to ani s vlasmi, určite vám postačí jednoduchý nenáročný účes.