Dobrá rada

100% vyhladená pleť s redukciou vrások: Vieme, ako nato!

1714
0
Zdieľaj

Hneď na začiatok musíte však vedieť, že chvíľu potrvá, kým sa vám pleť zregeneruje. Každá pleť je iná: staršia/mladšia, mastná/suchá, nevyživená či unavená. Pokiaľ ste žena v rokoch, bude vás to stáť aj nejaké to euro navyše. Mladšia pleť si nevyžaduje toľko starostlivosti a vo väčšine stačí ten najlacnejší produkt – Voda.

Nie všetkých mladých dám sa to však týka. Pokiaľ sa nestravujeme zdravo a nedodržiavame dostatočný príjem tekutín, okamžite sa to odrazí na stave našej pokožky.

Prinášame vám spoveď viacerých žien v rôznych vekových kategóriách. Každá z nás sa istotne nájde spomedzi skvelých beauty tipov!

Katarína (21): Katka má mladú, sviežu pleť. Tvrdí, že nikdy nemala problémy s akné. Pleť si čistí s  obyčajným mydlom určeným na čistenie pleti a následne nanesie za studena lisovaný marhuľový olej, aby si tak pleť hydratovala:

,,Na marhuľový olej som nenatrafila náhodou. Inšpirovala ma krásna pleť super modelky Candice Swanepoel. Tá niekde v ženskom magazíne spomínala tento olej a ja som si ho okamžite zohnala. Jedná sa o Akamuti Marula Oil. Pleť nádherne rozžiari a zjednotí. Je bohatý na antioxidanty a vitamíny. Skvele udržuje moju pleť po celý deň hydratovanú a vláčnu. Je jednoducho jednotka na trhu!“

Zuzana (35): Druhá zúčastnená na svoj vek vôbec nevyzerá. Na pleti badať len príjemné mimické vrásky, aj to len pri úsmeve. Sympatická brunetka sa ale dôkladne o svoju pleť stará už od jej osemnástich rokov. Vyživuje sa ako zvonku, tak i zvnútra:

,,Nikto mi neverí môj vek. O to som sa aj celé tie roky starala, aby to tak bolo! Čo vám môžem odporučiť a na čo prisahám, je pravidelný peeling, tvárová gymnastika a každý deň kvalitný šípkový olej, za ktorý by som dala ruku do ohňa! Nielenže vám vyhladí jazvy po akné či spálenú pleť od slnka, ale má aj akúsi kryciu schopnosť, je pigmentovaný, vôbec nemusím použiť krycí krém. Pleť z neho zmäkne a je poddajná. Dlho som mala nepríjemné čierne bodky, s tým mi dokonale pomáha peeling a po ňom si vyžehlím tvár mojím domácim ultrazvukom. Taký používajú profesionálne v salónoch, tak som trochu zainvestovala, stál ma 250 Eur. Po ňom už len nanesiem masku na tvár určenú na hĺbkovú regeneráciu, ktorú musíte nechať pôsobiť cez noc. Pleť je na druhý deň ako nová – úžasne vypnutá a hlboko hydratovaná. Trúfam si tvrdiť, že mi z tohto procesu zmiznú i vyrážky,“ tvrdí Zuzka a ešte vám odkazuje, že ak chcete mať krásnu, zdravo a mlado vyzerajúcu pleť, skúste tieto typy, ktoré vám ušetria cestu aj peniaze do salóna.

Viera (59): Ako poslednú tu máme Vierku, ktorá nám svojim šarmom a nádherným lookom vyrazila dych! Vyzerá ako čerstvá udržiavaná štyridsiatnička. Spýtali sme sa preto, aký zázračný elixír to popíja, poprípade koho treba začarovať: (smiech) ,,Tam nie sú žiadne tajomstvá či plastika. Už tridsať rokov si každý deň masírujem tvár 10 minút ráno, 10 minút večer. Raz za dva týždne idem na profesionálny ultrazvuk a používam kyselinu hyaluronovú od Skin Ceuticals Hydrating B5. Musím povedať, že táto kyselina účinne sťahuje rozšírené póry a hydratuje pleť do hĺbky, moja tvár žiari po celý deň. Skvelo redukuje vrásky. Môžem s pokojom v duši konštatovať, že odkedy ju používam, všetci mi chvália moju pleť a zrejme tým, že je taká žiarivá, pôsobím pred ľuďmi mladšie. Čo ma, samozrejme, teší,“ s úsmevom dodáva táto neuveriteľne energická žena.